رنو بیشتر از سایر خارجی‌ها به ایران نزدیک‌تر شد

9 آذر 1392 ساعت 14:23

رییس بخش آسیا و اقیانوسیه شرکت رنو گفت: این شرکت از همه شرکت‌های بین‌المللی دیگر بیشتر به ایران نزدیک است.


به گزارش ایسنا، ژیل نورماند در همایش بین‌المللی صنعت خودروسازی ایران اظهار کرد: 10 سال است که به سختی و با علاقه در ایران کار کرده و روابط خوبی با شرکای صنعتی خود داریم.
 
وی با بیان این‌که فکر می‌کنیم که توانسته‌ایم روز‌به‌روز روابط خود را با ایران توسعه دهیم، خاطر نشان کرد: ایرانی‌ها نیز مانند ما به مشارکت بلند‌مدت در همکاری‌های دوجانبه اهمیت می‌دهند.
 
رییس بخش آسیا و اقیانوسیه شرکت رنو ادامه داد: سیاست‌های رنو در تولید محلی خودرو در ایران مبتنی بر انتقال تکنولوژی سرمایه‌گذاری و عرضه‌ی محصولات باکیفیت است.
 
نورماند با بیان این‌که رنو از همه شرکت‌های خارجی دیگر بیشتر به ایران نزدیک‌تر است، تصریح کرد: هم‌اکنون 60 درصد محصولات رنو به صورت محلی در ایران تولید می‌شود، تیم با انگیزه‌ای نیز در رنو پارس عملیات رقابت در ایران را مدیریت می‌کند.
 
وی ادامه داد: رنو از سال 2004 تاکنون حدود 400 هزار خودرو در ایران به فروش رسانده است که مشهورترین آنها تندر 90 بوده است.
 
رییس بخش آسیا و اقیانوسیه شرکت رنو افزود: ما مقررات کنترل کیفیت و فرهنگ تولید محصولات ایران را به خوبی اجرا کرده‌ایم و مشتریان ایرانی نیز از محصولات رنو راضی هستند.
 
نورماند افزود: ما به تعهداتمان پایبند بوده و به کیفیت نیز بسیار اهمیت می‌دهیم همان‌گونه که معاون اول رییس جمهوری و وزیر صنایع ایران نیز بر اهمیت کیفیت تاکید کرده‌اند.


کد مطلب: 214134

آدرس مطلب: http://eghtesadeiranonline.com/vdcc10qi02bqss8.ala2.html

اقتصاد ایران آنلاین
  http://eghtesadeiranonline.com