تیکه مهناز افشار به احمدی نژاد

18 بهمن 1392 ساعت 11:18

در سالن تعدادی معلوم الحال در هنگام نمایش فیلم به نشانه مثلا اعتراض یا نقد ، شروع کردن به دست و سوت زدن و الفاظ عجیبی را از حنجره خود خارج کردن ...


به گزارش ایران، همزمان با اکران جشنواره ای فیلم متروپل ساخته مسعود کیمیایی که مهناز افشار نیز در آن بازی کرده، برخی تماشاگران با حالتی اعتراضی از سالن نمایش خارج شدند که این حرکت با واکنش مهناز افشار مواجه شد.

وی طی مطلبی با عنوان"بی ادبی را از که آموختی، از به ظاهر باادبان امروزی و روشنفکرنماهای امروزی " نوشت: ابتدا خسته نباشید می گویم به تمامی عزیزان در فیلم متروپل، بسیار خوشحالم که باز این فرصت برایم ایجاد شد که در فیلم کارگردان عزیز آقای کیمیایی ایفای نقش کنم و بیاموزم.

وی افزود: خاطره ای بسیار جالب و هشدار دهنده ای دارم : امروز صبح در سالن نمایش برج میلاد فیلم متروپل ساخت آقای مسعود کیمیایی نشستم، با توجه به بعضی نقدهای کاملا درست از زبان محترمان واقعی فرهنگ و هنر، اتفاق جالب و غم انگیزی را شاهد بودم. در سالن تعدادی معلوم الحال در هنگام نمایش فیلم به نشانه مثلا اعتراض یا نقد، شروع کردن به دست و سوت زدن و الفاظ عجیبی را از حنجره خود خارج کردن. این نقد است؟ اعتراض است؟ نه نیست! می توانید قلم به دست بگیرید و انتقاد کنید اما شماها بی شک من را یاد بنده خدایی انداختین که روزی در سخن جدی و رسمی خود گفت : " اون ممه را لولو برد."


کد مطلب: 225123

آدرس مطلب: http://eghtesadeiranonline.com/vdccipqi12bqis8.ala2.html

اقتصاد ایران آنلاین
  http://eghtesadeiranonline.com