کنسرت همایون شجریان در شهرستان ها +خرید بلیت

15 دی 1393 ساعت 15:44

این کنسرت در شهرهایی مثل سمنان، اهواز، آبادان، اصفهان و زنجان ادامه پیدا خواهد کرد و در شهرهای شیراز و تهران مجددا به روی صحنه خواهد رفت.


تور شهرستان های کنسرت چرا رفتی به خوانندگی همایون شجریان و آهنگسازی تهمورس پورناظری از جمعه ١٩ دی ماه در بندرعباس ادامه پیدا می کند.
 
این کنسرت در شهرهایی مثل سمنان، اهواز، آبادان، اصفهان و زنجان ادامه پیدا خواهد کرد و در شهرهای شیراز و تهران مجددا به روی صحنه خواهد رفت.
 
این تور پیش از این در شهرهایی مثل کرمان، رشت، کرمانشاه، ارومیه، ساری و شهرکرد اجرا شده است و از پایان این هفته اجراهای خود را ادامه خواهد داد.
 
کنسرت چرا رفتی که مردادماه امسال در سالن وزارت کشور اجرا شد با استقبال گسترده مردم و با حضور چهره های مختلف فرهنگی و سیاسی از جمله وزیر امور خارجه، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد، محمدرضا شجریان، کیخسرو پورناظری، انوشیروان روحانی، لوریس چکنواریان و بسیاری از هنرمندان دیگر به روی صحنه رفت.
 
کنسرت تهران این گروه نیز روز 8 بهمن ماه ساعت های 18 و 21:30 در سالن وزارت کشور برگزار خواهد شد.
 
به گزارش ایرنا، در این کنسرت سهراب پورناظری به عنوان تکنواز کمانچه حضور خواهد داشت. همچنین حسین رضایی نیا و آئین مشکاتیان نوارنده سازهای ضربی، مهیار طریحی نوازنده سنتور، علی جعفری پویان و تینا جامه گرمی نوازنده ویلن، سهراب برهمندی نوازنده ویولا، آتنا اشتیاقی نوازنده ویلنسل، آرین کشیشی نوازنده گیتار باس، سپند دادبه نوازنده عود و خورشید دادبه نوازنده تار خواهند بود.
 
تهیه بلیت های این کنسرت در زمان های اعلام شده از طریق سایت www.iranconcert.com انجام می شود.
  


کد مطلب: 281224

آدرس مطلب: http://eghtesadeiranonline.com/vdcgxq9xtak97x4.rpra.html

اقتصاد ایران آنلاین
  http://eghtesadeiranonline.com