امتیاز مثبت
۰
پیام معنادار احمدی نژاد به وزیر بیكار
سه شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۱ ساعت ۱۲:۱۰
کد مطلب: 141791
 
به گزارش نیمروز، رئیس جمهور در پیامی كه در دقایق پایانی شامگاه دوشنبه در سایت ریاست جمهوری منتشر شد، از زحمات و تلاش‌های عبدالرضا شیخ‌الاسلامی وزیر سابق تعاون، كار و رفاه اجتماعی تقدیر و تشكر كرد.

متن این پیام تشكر به شرح زیر است:
بسم‌الله الرحمن الرحیم

فرهیخته ارجمند جناب آقای دكتر شیخ‌الاسلامی
سلام علیكم
بیش از ۲۷ سال است كه افتخار آشنایی و برادری و همكاری با جنابعالی را دارم.
بیش از سه سال و نیم ملت ایران و به ویژه جمعی از بهترین اقشار ملت ایران یعنی كارگران، بازنشستگان، بیمه‌شدگان و تعاونی‌های سراسر كشور از خدمات ارزشمند، صادقانه و بی‌ادعای شما در سمت «وزیر تعاون كار و رفاه اجتماعی» بهره بردند.
اینك كه مجموعه فوق مظلومانه از تلاش‌ها و دلسوزی‌ها و زحمات هوشمندانه جنابعالی محروم گشته‌اند از جانب ملت بزرگ ایران و اقشار فوق‌الذكر صمیمانه از جنابعالی تشكر می‌كنم. شما بدون تردید یكی از رویش‌های پرافتخار انقلاب اسلامی و نمونه بارز مدیریت پاك، مردمی و انقلابی هستید كه بدون كوچكترین توقع وجود خویش را صرف خدمت به ملت بزرگ و اهداف متعالی او كرده‌اید.
مطمئنم كه برخی رفتارها كوچكترین خللی در اراده و ایمان شما به راه پرافتخار و آیین خدمتگزاری و نوكری ملت ایجاد نخواهد كرد.
به فضل الهی جنابعالی در سنگرهای بالاتر و والاتری به خدمات خود ادامه خواهید داد. ضمن تشكر مجدد، از خداوند منان برای شما سلامتی و موفقیت بیشتر تحت توجهات حضرت ولیعصر(عج) مسئلت دارم.