امتیاز مثبت
۰
سخنگوی هیئت رئیسه: صد نماینده تست کرونا داده‌اند / تست ۵ نفر از آن‌ها مثبت بوده
شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۲
کد مطلب: 348143
 
سخنگوی هیئت رئیسه مجلس گفت: از صد نفر نماینده مجلس که تست کرونا داده‌اند تست پنج نفر از آنها مثبت بوده است، بنابراین با تمهیدات در نظر گرفته شده از سوی مجلس مقرر شد از دیگر نمایندگان هم این تست گرفته شود.
سخنگوی هیئت رئیسه مجلس از تست مثبت پنج نماینده خبر داد و گفت: مجلس فردا یازدهم اسفند ماه جلسه علنی ندارد.

به گزارش انتخاب اسداله عباسی سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: پیروی نامه وزیر بهداشت به رئیس مجلس مقرر شد سه نفر از اعضای هیئت رئیسه مجلس متشکل از آقایان پزشکیان، رنجبرزاده و قاضی‌زاده در ستاد ملی کرونا حضور یافته و برای کم و کیف برگزاری جلسات علنی مجلس نظرات خود را ارائه دهند.

به نوشته باشگاه خبرنگاران، او افزود: در بحث بررسی لایحه بودجه هم از آنجایی که مجلس این لایحه را به کمیسیون تلفیق ارجاع داده است، هنوز گزارش از این کمیسیون به پارلمان ارائه نشده است.

عباسی تصریح کرد: از فردا جلسات کمیسیون تلفیق برای بررسی بودجه برقرار است و گزارش نهایی این کمیسیون را به هیئت رئیسه ارائه خواهد داد تا هرچه سریعتر مجلس بودجه ۹۹ را تصویب کند.

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به برگزاری جلسه رأی اعتماد به وزیر پیشنهادی جهاد کشاورزی گفت: رئیس جمهور در این‌باره با رهبر انقلاب صحبت کرده‌اند و با اذن ایشان قرار شده است که کشاورز همچنان سرپرست وزارت کشاورزی را برعهده داشته باشد.

عباسی بیان کرد: قرار است گزارش کمیسیون تلفیق از لایحه بودجه و گزارش هیئت سه نفره برای بررسی کرونا به هیئت رئیسه مجلس ارائه شده و در جلسه بعدی هیئت رئیسه مجلس بررسی شود.

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: بر این اساس مجلس فردا جلسه علنی ندارد و منتظر گزارش هیئت سه نفره از ستاد کرونا هستیم.

او بیان کرد: از صد نفر نماینده مجلس که تست کرونا داده‌اند تست پنج نفر از آنها مثبت بوده است، بنابراین با تمهیدات در نظر گرفته شده از سوی مجلس مقرر شد از دیگر نمایندگان هم این تست گرفته شود.