امتیاز مثبت
۰
آیین نامه ایمنی در جایگاه‌های عرضه سوخت تصویب شد
سه شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۰
کد مطلب: 345228
 
در جلسه شورای عالی حفاظت فنی پیش نویس آیین نامه ایمنی در جایگاه‌های عرضه سوخت پس از بررسی و اخذ نظرات اعضای شورا تایید و به تصویب رسید.
به گزارش روز سه‌شنبه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در یکصد و پنجاه و چهارمین جلسه شورای عالی حفاظت فنی اظهار داشت: کمیته‌های حفاظت فنی و بهداشت کار در امر پیشگیری و کنترل حوادث ناشی از کار نقش مهمی دارند.

 
«حاتم شاکرمی» افزود: حدود ۱۹ هزار و ۵۰۰ کمیته حفاظت فنی و بهداشت در کشور فعالند و انتظار داریم تاثیر این کمیته‌ها در پیشگیری و کنترل حوادث و ترویج فرهنگ ایمنی کار محسوس باشد.

 
وی در ادامه بیان کرد: در آینده‌ای نزدیک آیین نامه کمیته‌های حفاظت فنی و بهداشت کار به روزرسانی می‌شود چرا که بازنگری این سند در دستور کار شورای عالی حفاظت فنی قرار دارد و به زودی با تکمیل فرآیند بررسی آن، با اولویت در شورا مطرح خواهد شد .

 
شاکرمی اضافه کرد: پیش نویس «آیین نامه ایمنی در جایگاه‌های عرضه سوخت» در این جلسه پس از بررسی و اخذ نظرات اعضای شورا تایید و به تصویب رسید.

 
در ادامه این نشست «علی مظفری»، مدیر کل بازرسی کار و دبیر شورای عالی حفاظت فنی، گفت: بازنگری آیین‌نامه کمیته‌های حفاظت فنی و بهداشت کار در دستور کار اداره کل بازرسی کار قرار گرفته است و نظرات همکاران ادارات اجرایی و وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی نیز در این خصوص اخذ شده و پس از نهایی شدن در دستور کار شورا قرار خواهد گرفت.