امتیاز مثبت
۰
تسلیت روحانی درپی شهادت کارکنان نیروی هوایی ارتش در سانحه هواپیما: ضمن بررسی دقیق علل این حادثه، از تکرار اینگونه رخدادهای ناگوار پیشگیری ش
دوشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۰
کد مطلب: 341411
 
رئیس جمهور در پیامی شهادت جمعی از پرسنل نیروی هوایی ارتش را تسلیت گفت و نوشت: اینجانب با ابراز همدردی، این ضایعه را به ملت بزرگ ایران، عموم نیروهای مسلح، نیروی هوایی ارتش و به ویژه خانواده های داغدیده تسلیت می گویم و از درگاه ایزد منّان برای شهدای این حادثه، رحمت واسعه و برای بازماندگان، صبر و اجر مسألت دارم.لازم است دستگاه های مسئول ضمن بررسی دقیق علل این حادثه، با اتخاذ تدابیر و اقدامات ضروری، از تکرار اینگونه رخدادهای ناگوار و جبران ناپذیر، پیشگیری به عمل آورند.
رئیس جمهور در پیامی شهادت جمعی از پرسنل خدوم نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران را در حین خدمت رسانی به هموطنان عزیزمان در سانحه تلخ و دردناک هواپیمای بوئینگ ۷۰۷ تسلیت گفت.

 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری،روحانی در این پیام تصریح کرد: لازم است دستگاه های مسئول ضمن بررسی دقیق علل این حادثه، با اتخاذ تدابیر و اقدامات ضروری، از تکرار اینگونه رخدادهای ناگوار و جبران ناپذیر، پیشگیری به عمل آورند.

 
متن پیام تسلیت رئیس جمهور به این شرح است:

 
­
بسم‌الله الرحمن الرحیم

 
­سانحه تلخ و دردناک هواپیمای بوئینگ ۷۰۷­ که منجر به شهادت جمعی از پرسنل خدوم نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در حین خدمت رسانی به هموطنان عزیزمان شد، باعث تأثر و تاسف عمیق گردید.­

 
اینجانب با ابراز همدردی، این ضایعه را به ملت بزرگ ایران، عموم نیروهای مسلح، نیروی هوایی ارتش و به ویژه خانواده های داغدیده تسلیت می گویم و از درگاه ایزد منّان برای شهدای این حادثه، رحمت واسعه و برای بازماندگان، صبر و اجر مسألت دارم.

 
لازم است دستگاه های مسئول ضمن بررسی دقیق علل این حادثه، با اتخاذ تدابیر و اقدامات ضروری، از تکرار اینگونه رخدادهای ناگوار و جبران ناپذیر، پیشگیری به عمل آورند.

 
­
حسن روحانی

 
رئیس جمهوری اسلامی ایران