امتیاز مثبت
۰
نگاهی بر ایده های متنوع در تولید سم پاش
چهارشنبه ۲۵ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۱۳
کد مطلب: 349918
 
ایده کلی در ساخت دستگاه سم پاش، استفاده از پمپ هایی است که می ‌توانند سیال سموم نباتی را از مخزن مکیده و آن را تحت قدرت و فشار بالا از طریق نازل هایی با نام لانس به شکل بارانی بر سطح گیاهان هدف بگسترانند.
نگاهی بر ایده های متنوع در تولید سم پاش
 
 برای هر فعالیت کشاورزی در به بار نشستن محصولی شایسته، مجموعه بزرگی از فعالیت ‌ها در یک جریان متوالی حضور دارند. مانند سم پاشی که اقدامی رایج و البته بسیار جدی برای رسیدن به محصولاتی ایده ‌آل است. سم پاشی در فضا های زراعی از طریق انواع دستگاه سم پاش صورت می ‌گیرد. لکن یک نکته کلیدی، در انتخاب سم پاش مناسب است.

در مجموعه نیکاکورپ یکی از معتبرترین فروشگاه های اینترنتی در عرصه تامین ماشین آلات مهندسی تا کشاورزی، همواره نگاه تخصصی در امر خرید و فروش سم پاش ها وجود دارد. چرا که کاملاً نسبت به نیاز های متنوع در امر کار حرفه ‌ای با انواع سمپاش آگاه هستند. ماجرا از توانمندی های متنوع انواع سم پاش می آید. زمانی که نمی ‌توان با هر نوع سمپاشی در هر نوع فضای زراعی موفق بود. برای درک کامل این نگاه تخصصی می خواهیم تا شما را اندکی با تفاوت ها میان انواع سم پاش ها آشنا سازیم.
 

انواع سم پاش کدامند؟
ایده کلی در ساخت دستگاه سم پاش، استفاده از پمپ هایی است که می ‌توانند سیال سموم نباتی را از مخزن مکیده و آن را تحت قدرت و فشار بالا از طریق نازل هایی با نام لانس به شکل بارانی بر سطح گیاهان هدف بگسترانند. این ماجرا تقریباً تمام ایده ‌ای است که در طراحی تا ساخت انواع سمپاش وجود دارد؛ اما نکته در چگونگی تامین قدرت پمپ های این دستگاه است. با این رویکرد انواع سم پاش شارژی، سم پاش موتوری، سم پاش فرغونی و یا سم پاش زنبه ای تعریف ش