امتیاز مثبت
۱
بازی های تیم ملی با گزارش عادل فردوسی پور و شاید جواد خیابانی از استودیوی تهران!
دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۴۷
کد مطلب: 241386
 
کاروان خبری صدا و سیمای ایران از سفر به برزیل باز ماند.
تلاش مسئولان صدا و سیما به دلیل تاخیر در مشخص کردن سهمیه مسافران شان به برزیل بی نتیجه ماند و حالا آنها نماینده ای در برزیل ندارند.

در حالی که شبکه دوم سیما که شبکه غیر تحصصی ورزشی است ، توانسته با مذاکره بیش از 5 ای دی کارت برای نمایندگانش بگیرد و آنها چندروزی است که از استودیوی شان در برزیل برنامه هایی تولیدی را به تهران مخابره می کنند . دو گروه خبری شورای عالی ورزش سیما و مستندسازان شبکه سوم با مشکل بزرگ نداشتن ای دی کارت مواجه هستند. اتفاقی که سبب شد تا مزدک میرزایی و همراهانش حتی نتوانند از سفارت برزیل ویزای پرواز به سائوپائولو را بگیرند و در فاصله 24 ساعت به مسابقه تیم ملی هنوز مشخص نیست آنها می توانند به کوریتیبا برسند یا نه.

 
به گزارش خبرآنلاین، صدا و سیمای جمهوری اسلامی که از جام جهانی 1998 میلان ایتالیا به این طرف همیشه برای بازی های جام جهانی نمایندگانی داشته که بازی های تیم ملی را از درون ورزشگاه پخش زنده کنند ، بعد از دادن این فرصت به جواد خیابانی و عادل فردوسی پور این بار نتوانست مزدک میرزایی را به محل بازی ها برساند. مزدک که در روز گزارش بازی ایران و کره از بوسان برای ایران خوش یمن بود و صعود به تیم ملی با گزارشی که صدای او رویش بود اتفاق افتاد.

حالا در پی این اتفاق و درحالی که انتقادها از گزارش های پیمان یوسفی و جواد خیابانی به خاطر مسابقاتی که از دو روز اول جام گزارش کردند ، قوت گرفته است ، صدا و سیما باید برای 3 بازی تیم ملی گزینه ای مناسب داشته باشد. اینکه از میان عادل ، خیابانی و میرزایی کدام شان می توانند بازی ایران و نیجریه را گزارش کنند خود سوژه جذابی خواهد شد!