امتیاز مثبت
۲
مانکن محجبه ناکام ماند؛ سرانجام مالک نساجی معرفی شد!
جمعه ۱۵ دی ۱۳۹۱ ساعت ۲۳:۲۷
کد مطلب: 131685
 
به گزارش ایرنا، همچنین در این نشست ˈ هادی ساعیˈ ، قهرمان تکواندوی جهان هم به عنوان یکی از اعضای هیات مدیره باشگاه نساجی به حاضران معرفی شد.
مانکن محجبه ناکام ماند؛ سرانجام مالک نساجی معرفی شد!
 
پس از هفته ها بحث و شایعه در خصوص سرنوشت باشگاه با قدمت فرهنگی - ورزشی نساجی مازندران ، ˈ حسین قاسم نژاد ˈ عصر روز جمعه با برگزاری آئین رسمی ، به عنوان مالک جدید این باشگاه معرفی شد.

به گزارش پارس فوتبال، در آئین معارفه مالک جدید باشگاه نساجی که سالن شهرداری قائمشهر برگزار شد ، حجت الاسلام والمسلمین ˈ علی معلمی ˈ ، امام جمعه قائمشهر و نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری ، مدیر کل ورزش و جوانان مازندران ، رئیس هیات فوتبال استان ، ˈ علیپور ˈ یکی از نمایندگان مردم قائمشهر در مجلس شورای اسلامی ، فرماندار و جمعی از مسوولان شهرستان قائمشهر و هوارادان این باشگاه حضور داشتند.

قاسم نژاد که اصالتش به شهرستان جویبار برمی گردد ، ساکن تهران است در این نشست ˈ محمد قنبری ˈ را به عنوان مدیر عامل موقت باشگاه نساجی معرفی کرد.

قنبری پیش از این هم در زمان مالکیت پرهام مدتی مدیرعامل باشگاه بود.

به گزارش ایرنا، همچنین در این نشست ˈ هادی ساعیˈ ، قهرمان تکواندوی جهان هم به عنوان یکی از اعضای هیات مدیره باشگاه نساجی به حاضران معرفی شد.

احکام سایر اعضای هیات مدیره باشگاه فرهنگی - ورزشی نساجی مازندران هم در این نشست به آنان اعطاء شد.

تیم فوتبال نساجی مازندران در سال ۱۳۳۹ تاسیس شد و در سال های ۷۰ تا ۷۳ در بالاترین سطح فوتبال کشور حضور داشت.

هم اکنون تیم نساجی مازندران که به عنوان یکی از نمایندگان فوتبال مازندران در لیگ دسته اول کشور بازی می کند ، در تلاش برای صعود به لیگ برتر است.

با توجه به مشکلاتی که برای این تیم به وجود آمد و در چند ماه گذشته شدت گرفت ، بسیاری از کارشناسان را نسبت به احتمال سقوط تیم به دسته پائین تر نگران کرده بود.

با معرفی مالک جدید باشگاه نساجی ، هم اکنون صعود این تیم به لیگ برتر انتظاری است که هواداران خواستار تحقق آن هستند.

پیش از این، زینب امیرکمالی مدل حرفه‌ای محجبه که اصالتا لبنانی است به عنوان کاندیدای مالکیت باشگاه نساجی معرفی شده بود.