امتیاز مثبت
۰
تبلت سامسونگ گلکسی نت 10.1 ان 8000 - 16 گیگابایت
نسل جديد از خانواده گلكسي؛ گوشي جوان پسند و محبوب
شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۱ ساعت ۱۶:۰۶
کد مطلب: 140325
 
تبلت جدید سامسونگ بیش از هر تبلت دیگری به اصل تبلت ها یعنی قابلیت نوت برداری و یا در واقع جایگزینی قلم و کاغذ نزدیک شده است. به طوری که می‌توان گفت در این زمینه اکنون بی رقیب به نظر می‌رسد.

اقتصاد ايران آنلاين:  وجود قلم در کنار این تبلت به شما این امکان را می‌دهد که استفاده از قلم و کاغذ را کنار گذاشته و تمامی نیاز های خود به نوت برداری را، با همین تبلت بر طرف سازید. برای آشنایی بیشتر با محصول جدید سامسونگ، در نقد و بررسی آن ما را همراهی نمایید. 


سامسونگ در تولید Galaxy Note ۱۰.۱ یک رویکرد آموزشی را هم در نظر داشته است. بدین ترتیب تبلتی تولید نموده که کاملا مناسب برای دانش آموزان و دانشجویان به شمار می‌رود. تصور کنید که همه کتاب‌ها و جزوات درسیتان را یکجا در قالب یک دستگاه بتوانید جمع آوری کنید، همیشه و در هر جا همراه داشته باشید و هر زمان که وقت و حوصله دارید به آنها رسیدگی کنید.
 محتوای درس را به صورت ویدئویی نگاه کنید، در مورد آن نظرتان را به صورت کامنت ارائه دهید، همزمان با نوت برداری در اینترنت هم گشت و گذار و جستجو نمایید و در حین مطالعه کتاب‌های الکترونیکیتان، در همان کتاب نُت برداری نیز انجام دهید. همه این کارها در Galaxy Note ۱۰.۱ مقدور است که به همراه قلم تعبیه شده بسیار راحت‌تر و لذت بخش تر صورت می‌پذیرند. براي خريد اينجا كليك كنيد. قيمت اين گوشي 2280000 تومان است.