امتیاز مثبت
۰
افراد بالای ۶۰ سال با سابقه کمتر از ۱۰ سال بازنشسته می‌شوند
پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۱ ساعت ۱۶:۱۵
کد مطلب: 117178
 
محمدی باغملایی با بیان اینکه در نیمه نخست امسال 15 هزار جلد دفترچه درمانی صادر کردیم، خاطرنشان کرد: سهم بیمه کارگران ساختمانی استان بوشهر از چهار هزار و 800 نفر در سال 89 به 3 هزار نفر در سال جاری رسیده است.
معاون بیمه‌ای اداره کل تامین اجتماعی استان بوشهر گفت: بر اساس ابلاغیه جدید، افرادی که بالای ۶۰ سال سن و زیر ۱۰ سال هم سابقه کار دارند می‌توانند مانده خدمت خود را بخرند و بازنشسته شوند.

به گزارش فارس، محمدجعفر محمدی باغملایی صبح امروز در جمع مدیران استان بوشهر اظهار داشت: در استان بوشهر بیش از ۳۳۰ هزار نفر بیمه شده اصلی داریم که با احتساب خانواده آن‌ها به ۸۸۰ هزار نفر می‌رسند.

وی افزود: بیمه شده‌های استان در بیش از ۶۷ هزار کارگاه فعال پیمانکاری مشغول فعالیت هستند و دو هزار و ۱۶۳ نفر هم از این بیمه شده‌ها از تامین اجتماعی مقرری بیمه بیکاری می‌گیرند.

معاون تامین اجتماعی استان بوشهر تصریح کرد: تاکنون توانستیم مستمری برای ۱۶ هزار نفر را برقرار کنیم که یا بازنشسته یا بازمانده از کار هستند.

محمدی باغملایی بیان داشت: در قالب خدمات ۱۸ گانه‌ای که ارائه می‌کنیم در شش ماهه نخست امسال بیش از ۶۰ میلیارد تومان برای پرداخت مستمری‌ها هزینه کردیم.

وی گفت: در استان بوشهر ۱۵ شعبه اصلی و ۱۱ شعبه اقماری خدمات مختلف بیمه‌ای را به بیمه شدگان ارائه می‌کنند.

محمدی باغملایی با بیان اینکه در نیمه نخست امسال ۱۵ هزار جلد دفترچه درمانی صادر کردیم، خاطرنشان کرد: سهم بیمه کارگران ساختمانی استان بوشهر از چهار هزار و ۸۰۰ نفر در سال ۸۹ به ۳ هزار نفر در سال جاری رسیده است.

معاون تامین اجتماعی استان بوشهر با اشاره به راه‌اندازی شعب اقماری تامین اجتماعی در استان بیان داشت: این شعب تاثیر بسزایی در تسهیل کار مردم داشته و مردم بدون اینکه مجبور به مراجعه به مراکز شهرستان و استان باشند، در شهر محل سکونت خود از خدمات بیمه‌ای بهره‌مند می‌شوند که این کار تحول بزرگی در راستای تکریم ارباب رجوع است.

معاون اداره کل تامین اجتماعی استان بوشهر یادآور شد: دیدارهای چهره به چهره مدیران ارشد تامین اجتماعی با مردم شهرها و روستاهای مختلف استان نیز عملکرد ارزشمند دیگری از اداره تامین اجتماعی استان است که تداوم این امر بسیار ارزشمند است و مردم به طور مرتب رضایت خود را از این طرح مهم ابراز داشته‌اند.