امتیاز مثبت
۰
نماینده ولی فقیه در سپاه: جریان انحرافی از ۱۵ فروردین مسائلی را در کشور به وجود می‌آورد
دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۱ ساعت ۱۶:۱۲
کد مطلب: 135764
 
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه محمد رسول الله(ص) تهران بزرگ با اشاره به فتنه سال ۸۸ گفت: در این فتنه افرادی گام در تفکر دشمنان گذاشتند که خود از انقلابیون و مسئولین بودند؛ البته ما از این مسئله خوشحال نیستیم که دشمن توانست آنان را با خود همراه نماید.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه محمد رسول‌الله(ص) تهران بزرگ جریان انحرافی را یک جریان خطرناک دانست و گفت: از ۱۵ فروردین شاهد یکسری مسائل در درون کشور بخاطر این جریان خواهیم بود.

به گزارش فارس، گردهمایی اصناف و بازاریان در مسجد امام خمینی(ره) بازار تهران با حضور حجت الاسلام والمسلمین عبدالعلی گواهی، مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه محمد رسول الله(ص) تهران بزرگ برگزار گردید.

وی در ابتدا ضمن تسلیت به مناسبت سالروز شهادت حضرت امام حسن عسگری(ع) و همچنین تبریک به مناسبت آغاز ولایت حضرت مهدی (عج) اظهار داشت: حضور اصناف و بازاریان در تمامی عرصه ها بخصوص در زمان پیروزی انقلاب و دوران دفاع مقدس حضوری بی‌بدیل داشته‌اند.

نماینده ولی فقیه در سپاه محمد رسول‌الله(ص) در ادامه اظهار اشت: مرور اجمالی بر وقایع انقلاب اسلامی از بدو پیروزی تاکنون نشان می‌دهد کشور در برخی برهه‌ها با مشکلاتی رو به رو بوده که بحمدالله توانستیم از آن مشکلات سربلند بیرون بیاییم.

گواهی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران یک هدیه الهی است، خاطرنشان کرد: این انقلاب دارای یکسری الزامات و کاربردهایی است که در زمان‌های مختلف در طول مسیر طی شده تاکنون کارکردهای خود را بروز داده است و عظمت انقلاب اسلامی ایران از بدو تشکیل تاکنون موجب شده دشمنان با درک این بزرگی همواره در صدد ضربه زدن به آن برآیند.

وی به ترور شخصیت‌های برجسته‌ای همچون شهید مطهری اشاره و تصریح کرد: دشمنان بعد از ترور شخصیت‌ها درگیری‌های قومیتی در شمال و شمال‌غرب و جنوب کشور به راه انداختند و بعد از مدتی نیز ۸ سال جنگ را به ما تحمیل کردند که فقط کشور سوریه بود تا حدودی به ما کمک می‌کرد و اینگونه است که در حال حاضر ما نیز متقابلاً در بحران پیش آمده به آنها کمک می کنیم.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه محمد رسول الله(ص) تهران بزرگ با تاکید بر اینکه در سه دهه انقلاب اسلامی شاهد مسائل بسیار سنگین در داخل بودیم، خاطرنشان کرد: جنگ یکی از مهمترین مسائلی بود که حضرت امام توانست آنرا مدیریت کند، که ایشان هیچگاه کوتاه نیامدند و پیروزی در جنگ حاصل همین پایداری حضرت امام بود.

گواهی اضافه کرد: نکته دوم متممی بود که در قانون اساسی به مسئله انتخاب رهبری اضافه نمودند که آن حذف مسئله مرجعیت از رهبری بود که سبب این تدبیر بزرگ حضرت امام را در شب چهاردهم خرداد بودیم که با انتخاب حضرت آیت ا... خامنه ای چه کسانی با چشم‌های از حدقه بیرون زده بنای مخالفت را گذاشتند که البته بنده معتقدم حضرت آقا از زمان قبل از انقلاب و به دلیل تدریس یکسری از اصول یک مرجع کامل بودند.

وی در ادامه به مشکلات دو دهه دیگر انقلاب اشاره کرد و اظهار داشت: این جریانات که تمام شد، فتنه سال ۷۸ را به وجود آوردند، این جریان یک بحران بسیار سنگین بود که قطعا تفسیرشان فقط از پای درآوردن نظام بود.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه محمد رسول الله(ص) تهران بزرگ با اشاره به فتنه سال ۸۸ گفت: در این فتنه افرادی گام در تفکر دشمنان گذاشتند که خود از انقلابیون و مسئولین بودند؛ البته ما از این مسئله خوشحال نیستیم که دشمن توانست آنان را با خود همراه نماید.

گواهی جریان انحرافی را یک جریان بسیار خطرناک دانست و گفت که از ۱۵ فروردین شاهد یکسری مسائل در درون کشور بخاطر این جریان خواهیم بود.

وی تاکید کرد: جریان انحرافی با تبلیغات و هزینه فراوان در صدد است با ورود به انتخابات پیش رو ،نظام را دچار مشکل کند که وظیفه مردم ولایتمدار اطلاع رسانی در مورد این جریان است و ما که خود را به عنوان سربازان ولایت معرفی میکنیم وظیفه داریم در این عصر ارتباطات که کوچترین مسئله در کمترین زمان در سرتاسر جهان پخش می‌شود،مردم را بیش از بیش از این جریان بسیار خطرناک آگاه سازیم تا کشور و نظام به سمت آرامش و آسایش پیش رود.