امتیاز مثبت
۰
پیامک های نرسیده، مهمترین سوال مردم در بحث هدفمندی
جمعه ۲۹ فروردين ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۴۷
کد مطلب: 234926
 
یکی دیگر از موضوعاتی که مورد سوال بود در مورد بازنشستگان نیروهای مسلح بود که دفاتری در مینودشت و علی آباد و آزاد شهر و گرگان فعال است که بازنشستگان نیروهای مسلح به این دفاتر مراجعه کنند و اگر مشکلشان حل نشد با سامانه سامد تماس بگیرند.

معاونت برنامه ریزی استاندار گلستان گفت: روند ثبت نام یارانه ها در استان مطلوب است و مشکل خاصی به ما نرسیده است ولی بیشترین سوالات مردم از سامانه سامد در خصوص پیامک هایی است که پس از موفقیت آمیز بودن ثبت نام به دست آنان نرسیده است.

به گزارش مهر، علی مرگدری عصر چهارشنبه در چهارمین جلسه ستاد هدفمندی یارانه های استان بعد از ظهر امروز در استانداری گلستان اظهار کرد: مهمترین مصوبات ما در چهارمین جلسات مرور اقدامات دستگاه های نظارتی بود که در زمینه کنترل قیمت ها، نظارت بر قیمت ها و ثبت نام یارانه ها احصاء شد.

وی تصریح کرد: مهمترین سوال مردم در بحث عدم دریافت پیامک پس از ثبت نام موفقیت آمیز است که این مساله طی یکی دو روز آینده از طریق ستاد هدفمندی به مردم اطلاع رسانی می شود.

وی اضافه کرد: یکی دیگر از موضوعاتی که مورد سوال بود در مورد بازنشستگان نیروهای مسلح بود که دفاتری در مینودشت و علی آباد و آزاد شهر و گرگان فعال است که بازنشستگان نیروهای مسلح به این دفاتر مراجعه کنند و اگر مشکلشان حل نشد با سامانه سامد تماس بگیرند.

مرگدری بیان کرد: گزارش های رسیده مبین این است که تاکنون هیچ گزارشی در باره افزایش قیمت ها در استان مشاهده نشده است و در این باره باید از همکاری صمیمانه همه تجار و بازرگانان و کسبه بازارو مردم تشکر ویژه داشته باشیم .

وی ادامه داد: در روزهای 30 و 31 هر کسی که موفق به ثبت نام یارانه نشده است و متقاضی دریافت یارانه است می تواند ثبت نام کند و در همین دو روز با اعلام دکتر نوبخت کسانی که بین 20 و 29 ثبت نام کردند و متقاضی انصراف هستند می توانند 30 و 31 انصراف دهند.