امتیاز مثبت
۰
مدیرعامل ایران‌خودرو: ۳ محصول جدید وارد بازار می‌شود/ ۲۲ دقیقه میانگین زمان انتظار برای امدادخودرو
يکشنبه ۱۰ فروردين ۱۳۹۳ ساعت ۱۸:۰۸
کد مطلب: 232802
 
مدیرعامل ایران خودرو با اعلام افزایش تولیدات خودرویی در سال جاری گفت: دنا و دو محصول دیگر از سوی این شرکت روانه بازار خواهد شد.

هاشم یکه زارع صبح امروز در بازدید از مرکز تماس شرکت امداد خودرو ایران گفت: موج مسافرتی ایام نوروز از آخرین روزهای سال گذشته آغاز شده و تا پانزدهم فروردین ماه ادامه خواهد داشت و ایران خودرو به عنوان بزرگترین خودروساز کشور وظیفه خود دانسته و می‌داند که در ایام خدمات پس از فروش و امدادی خود را به صورت ویژه ارائه کند.

به گزارش مهر، مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو اظهارداشت: دنا و دو محصول جدید دیگر ایران خودرو در سال ۹۳ به بازار عرضه می شود. یکه زارع با بیان اینکه در ۱۶ روزی که از اجرای طرح مشترک امداد نوروزی ۹۳ گذشته و روزانه حدود ۲ هزار خدمات امدادی به مسافران نوروزی ارائه شده است افزود: نزدیک به ۹۸ درصد از تماس‌های گرفته شده با امداد خودرو ایران در تماس اول پاسخ داده شده و در صورت نیاز به خدمات، تیم‌های امدادی به طور میانگین در مدت زمان کمتر از ۲۲ دقیقه به محل اعلام شده از سوی هموطنان رسیده‌اند.

وی ادامه داد: در ایام تعطیلات نوروزی ناوگان امدادی شرکت امداد خودرو ایران با ۲۲۰۰ تیم امدادی به ارائه خدمات به هموطنان پرداخته‌اند، علاوه بر این ۵۵۰ نمایندگی خدمات پس از فروش شرکت نیز فعال بوده‌اند که از این میان ۲۷۰ نمایندگی خدمات خود را به صورت شبانه‌روزی ارائه کرده‌اند.

یکه زارع رضایت مشتری را محور اصلی تمام برنامه‌های این شرکت عنوان کرد و افزود: کاهش زمان انتظار برای ارائه خدمات امدادی مدنظر ما بوده و هست اما هدف اصلی این است که تولید محصولات شرکت به لحاظ کیفی چنان ارتقا یابد که مشتری دست کم در دو سال اول به جز برای تعویض فیلتر و روغن نیازی به مراجعه به تعمیرگاه و نمایندگی‌ها نداشته باشد.

مدیرعامل ایران خودرو با بیان اینکه رسیدن به این سطح از کیفیت در تولید محصولات دور از دسترس نیست تصریح کرد: این موضوع به عنوان یکی از محورهای کاری ایران خودرو در دستور کار قرار گرفته و سعی می‌کنیم در ۳ سال آینده به آن دست پیدا کنیم.

وی مشارکت با شرکت دیگر خودروساز کشور در اجرای طرح امداد نوروزی ۹۳ را رویکردی مثبت توصیف کرد و بیان داشت: ارائه خدمات به محصولات غیر ایران خودروئی در چارچوب وظایف اجتماعی شرکت صورت گرفته است.

وی در پاسخ به پرسش یکی از خبرنگاران در خصوص برنامه‌های این شرکت در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی اظهارداشت: همانطور که قبلا هم اعلام کردیم یکی از مصداق‌های عملی و عملیاتی تحقق سیاست راهبردی اقتصاد مقاومتی توسعه صادرات و تامین ارز مورد نیاز از این طریق است. توسعه صادرات محصولات نیز فقط با افزایش کیفی تولید و خدمات پس از فروش امکان‌پذیر خواهد بود.

یکه زارع با بیان اینکه دنا و دو محصول جدید دیگر ایران خودرو در سال ۹۳ به بازار عرضه می‌شود افزود: در سال ۹۳ تولیدات ایران خودرو افزایش می‌یابد که این افزایش تولید به برقراری تعادل در بازار و ثبات بیشتر قیمت‌ها منجر خواهد شد.