امتیاز مثبت
۰
معرفی اتو بخار 2750 وات رونتا
لباسهايي مانند روز اول داشته باشيد
دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۳ ساعت ۱۵:۱۳
کد مطلب: 264177
 
اتو بخار 2750 وات Rowenta مدل DW9230 دستگاهی با قابلیت های متعدد و محصول کشور آلمان می باشد.
لباسهايي مانند روز اول داشته باشيد
 
اتو بخار 2750 وات "رونتا مدل DW9230" دستگاهی با قابلیت های متعدد و محصول کشور آلمان است.

وجود 400 منفذ خروج بخار بر روی کفه اتو موجب خروج بهینه بخار از سراسر سطح کفه بر روی لباس می گردد. هم چنین تولید یکپارچه بخار موجود در مخزن اتو موجب ایجاد حجم بالایی از بخار می شود و با ایجاد 35 درصد بخار بیشتر باعث نفوذ بهتر بخار به الیاف پارچه می شود.

طراحی باریک نوک اتو امکان اتوکشی دقیق لباس هایی مانند دامن های پلیسه و یقه لباس های مردانه را فراهم می کند. مشخصه خاص اتو بخار رونتا این است که پس از آن که با استفاده از دکمه ترموستات نوع پارچه انتخاب گردید دستگاه به صورت اتوماتیک میزان بخار خروجی و دمای مطلوب را تنظیم می کند. میزان بخاردهی متغیر دستگاه 50-0 گرم در دقیقه می باشد که با توجه به نوع پارچه انتخابی میزان بخاردهی مطلوب تنظیم می شود. پس از آن که دمای کفه به دمای تنظیم شده رسید چراغ نشان گر ترموستات خاموش می شود که نشان دهنده آماده استفاده بودن دستگاه است.

از ویژگی های قابل توجه اتو بخار رونتا مجهز بودن به حسگر حرکتی بخاردهی فعال می باشد که موجب می شود تنها در زمان حرکت اتو بخاردهی انجام شود. به این ترتیب در میزان مصرف انرژی صرفه جویی شده و از اتلاف بخار جلوگیری می شود.

جهت صرفه جویی در مصرف انرژی و هم چنین جلوگیری از بروز مشکل، این اتو مجهز به قابلیت خاموش شدن اتوماتیک می باشد. در صورتی که دستگاه به مدت هشت دقیقه به صورت عمودی بر روی سطح ثابت باقی بماند به صورت اتوماتیک خاموش خواهد شد.

همچنین 30 ثانیه پس از ثابت ماندن اتو بر روی کفه و یا قرارگیری به صورت خوابیده دستگاه به صورت اتوماتیک خاموش خواهد شد. اتو بخار رونتا مجهز به قابلیت بخاردهی مضاعف می باشد که جهت از بین بردن چروک های عمیق کاربرد دارد.

با هر بار فشار دکمه بخاردهی بخاری معادل 220 گرم از منافذ واقع در نوک کفه خارج می شود. جهت فعال کردن بخاردهی مضاعف کافیست دکمه بخاردهی واقع بر روی دسته را فشار دهید. اتو بخار رونتا دارای قابلیت اتوکشی عمودی است که امکان اتو کردن لباس های آویزان مانند کت، پیراهن شب، لباس عروس و پرده های آویزان را فراهم می کند.

جهت از بین بردن چروک های عمیق می توان در حین اتوکشی دکمه اسپری آب واقع در زیر دسته اتو را فشار داد تا آب از منفذ خروج آب واقع بر نوک دستگاه خارج شود. از طریق بدنه شفاف مخزن می توان میزان آب داخل آن را مشاهده نمود.

جهت پر کردن مخزن کافیست درپوش روی مخزن را برداشته و با استفاده از لیوان آن را پر کنید. میزان آب مخزن نبایستی بیشتر از علامت max باشد. سیستم ضد رسوب اتو از رسوب گرفتن مخزن آب جلوگیری می کند. سیستم ضد چکه اتو بخار از چکه کردن آب بر روی پارچه در صورت پایین بودن دمای کفه جلوگیری می کند. طول سیم بلند اتو فضای کافی را جهت اتوکشی فراهم می کند.

قابلیت چرخش 360 درجه سیم اتو کار کردن با دستگاه را آسان نموده است. همچنین این قابلیت از فرسوده شدن سیم در اثر استفاده جلوگیری می کند.

قيمت خريد 369 هزار تومان است. براي خريد اينجا كليك كنيد.