امتیاز مثبت
۰
اسامی ۱۱ محور جاده‌ای مسدود/ اخرین وضعیت جاده‌های شمال
پنجشنبه ۱۵ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۲
کد مطلب: 343070
 
مدیر مرکز مدیریت راه‌های کشور ضمن اعلام اسامی ۱۱ محور جاده‌ای مسدود، آخرین وضعیت ترافیکی محور هراز، چالوس، فیرزوکوه و آزادراه راشت و قزوین را تشریح کرد.
علی اکبر آشوری در گفت‌وگو با ایسنا در مورد محورهای جاده‌ای مسدود کشور اظهار کرد: ۱۱ محور شریانی دره شهر- پل‌دختر، ایلام – مهران، کمربندی دهلران-اهرم – فراشبند، یاسوج – شیراز، آق قلا–کرمان، آق قلا-اینچه برون، آزاد شهر- شاهرود، پلدختر –کوهدشت، محور قدیم خرم آباد-پلدختر، و محور بروجرد-خرم آباد در جهت شمال به جنوب مسدود هستند.

 
وی با اشاره به وضعیت محورهای شریانی کشور از بعد حمل و نقل که در حال حاضر دارای ترافیک پرحجم و در اکثر موارد روان است؛ در خصوص وضعیت ترافیکی محورهای شمال نیز اعلام کرد: محور هراز و چالوس به صورت وضعیت ترافیکی محدود در حال تردد است.

 
مدیر مرکز مدیریت راه‌های کشور با اشاره به وضعیت محور هراز خاطر نشان کرد که این محور در محدوده‌های نارنجستان و حد فاصل بنجاب تا بایچان و گزنک و پلور دارای ترافیک سنگین است و بارش هم مشاهده نمی‌شود.

 
آشوری ادامه داد: در محور فیروزکوه مسیر شمال به جنوب در محورهای زیراب، پل سفید و فیروزکوه دارای ترافیک سنگین است و هیچ گونه مداخلات جوی و بارشی مشاهده نمی‌شود و مسیر شمال به جنوب محور چالوس نیز در محدوده‌های مرزن‌آباد، پل دزدبن، هزارچم، هریجان، پل زنگوله، گچ سر و سد امیر کبیر شاهد ترافیک سنگین هستیم و برف نیز به صورت پراکنده در محدوده تونل کندوان قابل رؤیت است.

 
وی ادامه داد: آزاد راه رشت – قزوین نیز حد فاصل سراوان تا امام زاده هاشم و محدوده‌های عوارضی، رودبار، و ملأ علی شاهد ترافیک سنگین هستیم و بارش جوی نیز مشاهده نمی‌شود.