امتیاز مثبت
۱
با دو میلیارد ریال اعتبار؛
مجتمع تجاری موسسه خیریه کارکنان پالایشگاه خانگیران در سرخس افتتاح شد
دوشنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۲ ساعت ۱۵:۴۶
کد مطلب: 166716
 
طی مراسمی با حضور امام جمعه شهرستان سرخس و جمعی از مسئولین، مجتمع تجاری موسسه خیریه کارکنان شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد در شهرستان مرزی سرخس به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد، قائم مقام هیات مدیره موسسه خیریه کارکنان پالایشگاه خانگیران در این خصوص گفت: این خیریه در سال ۱۳۶۵و با هدف رسیدگی به خانواده های بی بضاعت و بی سرپرست سرخس تاسیس گردید و هم اکنون با ۵۰۰ نفر عضو به کار خود ادامه می دهد. 

بوذرجمهر سیستانی نژاد در خصوص روند ساخت این مجتمع تجاری افزود: این مجتمع تجاری به همت کارکنان پالایشگاه گاز شهید هاشمی نژاد خریداری و در زمینی به مساحت ۴۰ متر مربع و در سه طبقه تجاری ساخته شده است. 

وی مدت زمان ساخت این مجتمع تجاری را هفت ماه اعلام و تصریح کرد: این مجتمع تجاری با هزینه ایی بالغ بر دو میلیارد ریال در بازار اصلی شهر سرخس واقع در خیابان امام خمینی(ره) سرخس ساخته شده است. 

قائم مقام هیات مدیره موسسه خیریه کارکنان پالایشگاه خانگیران تاکید کرد: درآمد حاصل از اجاره واحدهای این مجتمع تجاری، برای کمک به خانواده های تحت پوشش این موسسه خیریه هزینه خواهد شد. 

سیستانی نژاد در ادامه به دیگر اقدامات این موسسه خیریه در شهرستان سرخس اشاره کرد و بیان داشت: در حال حاضر این موسسه تعداد ۹۵ خانواده به طور ثابت و حاشیه و ۲۲۰ دانش آموز از همین خانواده ها را تحت پوشش دارد که در حاضر حاضر ۹ نفر از این دانش آموزان با مدرک تحصیلی لیسانس از دانشگاه ها فارغ التحصیل شده اند. 

وی اضافه کرد: این خیریه سالی دو مرتبه شامل آغاز سال تحصیلی و عید نوروز نسبت به خرید لوازم تحریر دانش آموزان تحت پوشش در مقاطع دبستان، راهنمایی و دبیرستان و تهیه لباس نو در عید نوروز را بر عهده دارد. 

سیستانی نژاد یادآور شد: مستغلات پس انداز ساختمان های موسسه خیریه کارکنان شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد سالیانه ۱۰ میلیارد ریال درآمدزایی دارد که همه هزینه های درآمدی این ساختمانها صرف خانواده های تحت پوشش از تحصیل فرزندان تا تامین کلیه لوازم منزل آنان می شود.