امتیاز مثبت
۰
پسری که بدترین آلرژی دنیا را دارد! +عکس
يکشنبه ۲۳ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۲۱:۳۸
کد مطلب: 255925
 
باشگاه خبرنگاران: "مکس بلینگهام" پسر بچه دو ساله‌ای است که به بیماری نادری مبتلاست و این بیماری باعث به وجود آمدن آلرژی خاصی می‌شود. این کودک به همه غذاها به جز سیب زمینی، هویج و موز حساسیت دارد.

برای برخی از والدین، دنبال بچه‌ها دویدن و به زور غذا به خورد آن‌ها دادن به یک وظیفه تبدیل شده است، چراکه برخی از بچه‌ها بسیار بدغذا هستند و به راحتی غذا نمی‌خورند اما این حالت برای خانواده "بلینگهام" کاملا برعکس است.

 
"مکس بلینگهام" پسر بچه دو ساله‌ای است که به بیماری نادری مبتلاست و این بیماری باعث به وجود آمدن آلرژی خاصی می‌شود. این کودک به همه غذاها به جز سیب زمینی، هویج و موز حساسیت دارد.
 
این پسر بچه انگلیسی اگر غذایی به غیر از سبزی و میوه ذکر شده بخورد به حالت کما رفته و کبود می‌شود، در این صورت اگر به درستی به وی رسیدگی نشود او دچار خفگی شده و خواهد جانش را از دست می‌دهد.
 
پزشکان از همان ماه‌های اول به این بیماری مشکوک شده بودند اما چند هفته پیش آلرژی را تشخیص داده و اولین عمل جراحی را روی او انجام دادند. پزشکان در بدن این کودک پمپ خاصی قرار داده‌اند که دستگاه گوارشش را تقویت کند تا شاید از اثرات آلرژی کاسته شود.