امتیاز مثبت
۰
معرفی کولر آبی آبسال Absal مدل ACDC۶۰
چگونه قیمت قبض برقمان را کاهش دهیم؟!
شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۲ ساعت ۱۶:۱۱
کد مطلب: 177571
 
این کولر با رده انرژی A بسیار کم مصرف بوده و برای مصارف خانگی و تجاری بسیار ایده آل می باشد. همچنین عملکرد ، راه اندازی و خاموش شدن کولر بدون سر و صدا تعبیه شده و از ایجاد شوکهای ناگهانی جلوگیری می کند.
چگونه قیمت قبض برقمان را کاهش دهیم؟!
 

اقتصاد ایران آنلاین: کولر آبی آبسال Absal مدل ACDC۶۰ با قدرت بسیار بالایی طراحی شده که امکان هوایی خنک را در فصل گرم تابستان برای شما به ارمغان می آورد. این دستگاه با رده انرژی A بسیار کم مصرف بوده و برای مصارف خانگی و تجاری بسیار ایده آل می باشد.همچنین عملکرد ، راه اندازی و خاموش شدن کولر بدون سر و صدا تعبیه شده و از ایجاد شوکهای ناگهانی جلوگیری می کند. 

کولر آبی آبسال Absal مدل ACDC۶۰ تحت حمایت سازمان بهره وری انرژی ایران تولید شده و کاملا مطمئن و استاندارد می باشد. همچنین مزیتی که این کولر دارد وجود سیستم خاموشی خودکار بوده که در سه وضعیت مختلف عمل می کند . وضعیت اول هنگامی است که دکمه پمپ فشرده شود و کولر تا یک ساعت روشن نشود در این صورت پمپ به صورت اتوماتیک خاموش می گردد.
 
وضعیت دوم در صورتی است که فن کولر به هر علتی(مثلا گیرپاژ و ...)از کار بایستد و وضعیت سوم نیز زمانیست که سرعت موتور به هر علتی(مثلا پارگی تسمه)افزایش یابد بنابراین در چنین موقعیتهایی کولر به صورت خودکار خاموش شده و در صفحه نمایش علامت اخطار ظاهر می شود. 

کولر ACDC۶۰ آبسال دارای یک صفحه کلید هوشمند می باشد که علاوه برقابلیت نمایش دمای محیط میتوان در سه مرحله(کم – متوسط- زیاد) سرعت کولر را کم و زیاد کرد.همچنین بر روی این صفحه کلید عملکرد حالت اقتصادی ECO. نیز تعبیه شده که با انتخاب این حالت در لحظه اول خنکی بیشتری ایجاد می شود ولی بطور اتوماتیک و با توجه به دمای محیط از سرعت آن کم می گردد تا مصرف برق به حداقل برسد. 

ویژگی دیگری که در این کولر تعبیه شده وجود تایمر ۲۴ ساعته می باشد که ازاین طریق به راحتی می توان زمان روشن و خاموش شدن کولر را نیز تنظیم کرد. در ضمن اگر طی ۲۴ ساعت هیچ گونه فرمانی به کولر داده نشود کولر با توجه به تایمر به صورت خودکار(اتوماتیک) خاموش می شود. قیمت این کولر آبی یک میلیون و 80 هزار تومان است؛ برای خرید اینجا کلیک کنید.