امتیاز مثبت
۱
گلایه جیگر از عادل فردوسی پور!
چهارشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۱ ساعت ۱۰:۰۵
کد مطلب: 83177
 
«جیگر» طی نامه ای سرگشاده خطاب به عادل فردوسی پور نوشت: «گفتی یا نگفتی؟! گفتی یا نگفتی؟! گفتی مردم رو جیگر فرض کردین؟! یا نگفتی؟! فکر کردی من اصل ضرب المثل رو یاد ندارم؟!
گلایه جیگر از عادل فردوسی پور!
 
عادل فردسی پور در برنامه ۹۰ در شروع حرف هایش با سعید شیرینی، از اینکه او و مهرداد پولادی ، در مصاحبه های شان گفته اند این بازیکن سُر خورده و شیشه رختکن را شکسته است را مورد نکوهش قرار داد و گفت: «یعنی چطور می شود که او پایش سر خورده و شیشه را شکسته بعد تخته وایت بورد را زده و شکسته و خون دستش ریخته است روی وایت بورد؟ آقا چرا مردم را «جیگر» کلاه قرمزی فرض می کنید؟»

در همین راستا «جیگر» طی نامه ای سرگشاده خطاب به عادل فردوسی پور نوشت: «گفتی یا نگفتی؟! گفتی یا نگفتی؟! گفتی مردم رو جیگر فرض کردین؟! یا نگفتی؟! فکر کردی من اصل ضرب المثل رو یاد ندارم؟! چرا اسم زیبای من رو جایگزین کلمه ی "خر" کردی؟! من خر نیستم! جیگرم! جیگرم! جیگرم!»

جیگر با یادآوری شایعه ممنوع التصویر شدنش افزود: «به همه ی این بی مهری ها عادت کردم! همین شایعات بی پایه و اساس را مطرح کردید که در فیلم کلاه قرمزی و بچه ننه بهم نقش ندادن!»

خوب شد کفاشیان کشتی کج ندید!
در برنامه ۹۰ آیتمی پخش شد که هم سجادی و هم کفاشیان در مجمع از ترس لب خوانی موقع حرف زدن جلوی دهان شان را می گرفتند. کفاشیان در این باره گفت: «من یک فوتبال دیدم که مسی و ژاوی جلوی دهان شان را می گرفتند، برای همین ما تصمیم گرفتیم از آنها الگوبرداری کنیم.»

نتیجه گیری: آقای کفاشیان فوتبال هم تماشا می کنند؛ آن هم فوتبال های اروپایی!

سئوال اساسی ۱: آقای کفاشیان! الآن شما از مسی الگو برداری کردین یا ژاوی؟! دقیقاً کدوم یکی تون از مسی الگوبرداری کرده بود و کدوم یکی از ژاوی؟!

سئوال اساسی ۲: خوانندگان عزیز عصر ایران ورزشی! با توجه به اینکه آقای کفاشیان بسیار الگوپذیر هستند، به نظر شما اگر ایشان به جای مشاهده فوتبال مسی و ژاوی، مثلاً کشتی کج مشاهده می کردند چه اتفاقی می افتاد؟!

الف. الآن فردوسی پور روی تخت بیمارستان بود!

ب. خبرنگارهایی که می خواستن وارد مجمع بشوند آخرش به آن دنیا ورود پیدا می کردند!

 نقل از عصر ایران