امتیاز مثبت
۰
قیمت خودرو در بازار امروز چهارشنبه ۲۶ تیر؛ قیمت‌ها در مسیر ارزانی
چهارشنبه ۲۶ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۵۶
کد مطلب: 344845
 
امروز سایپا ۱۱۱ یا همان پراید هاچ‌بک امروز با کاهش ۳۰۰ هزار تومانی بعد از مدت‌ها زیر ۵۰ میلیون تومان قیمت خورد. قیمت روز سایپا ۱۱۱ امروز روی ۴۹ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان ایستاده و تقریبا ۱۰ میلیون تومان بالاتر از قیمت مصوب کارخانه است. پراید سایپا ۱۳۱ امروز در بازار با قیمت ۴۴ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود که اختلاف ناچیزی با قیمت روز گذشته یعنی ۴۵ میلیون تومان دارد. سایپا ۱۵۱ یا همان پراید وانت، وضعیتی مشابه همتایان سواری‌اش دارد. قیمت این محصول امروز در بازار آزاد با کاهش ۳۰۰ هزار تومانی به ۴۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسیده است.
قیمت خودرو‌های داخلی همچنان به حرکت آرام خود ادامه می‌دهد و هر روز شاهد کاهش چند صد هزار تا دو میلیون تومان در بازار خودرو هستیم.  به گزارش فرارو امروز تغییر زیادی در قیمت محصولات سایپا شاهد نیستیم و بیشترین کاهش قیمت در بین این محصولات ۵۰۰ هزار تومان است.

به نوشته فرارو محصولات ایران خودرو همچنان به کاهش قیمت خود ادامه می‌دهند. امروز پژو ۲۰۶ صندوق‌دار حدود سه میلیون تومان ارزش خود را از داده و بیشترین کاهش قیمت را به نام خود ثبت کرده است. محصولات مدیران خودرو و کرمان موتور هرکدام با کاهش قیمت یک تا دو میلیونی در بازار خودرو ظاهر شده‌اند.
 

قیمت روز محصولات سایپا

حرکت لاکپشتی ادامه دارد. امروز محصولات سایپا نهایتا ۵۰۰ هزار تومان از قیمت‌هایشان را کاهش داده‌اند و همچنان شاهد فاصله حدود ۱۰ میلیونی بین قیمت کارخانه و قیمت بازار آزاد در مورد محصولات سایپا هستیم. مثلا امروز سایپا ۱۱۱ یا همان پراید هاچ‌بک امروز با کاهش ۳۰۰ هزار تومانی بعد از مدت‌ها زیر ۵۰ میلیون تومان قیمت خورد. قیمت روز سایپا ۱۱۱ امروز روی ۴۹ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان ایستاده و تقریبا ۱۰ میلیون تومان بالاتر از قیمت مصوب کارخانه است. پراید سایپا ۱۳۱ امروز در بازار با قیمت ۴۴ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود که اختلاف ناچیزی با قیمت روز گذشته یعنی ۴۵ میلیون تومان دارد. سایپا ۱۵۱ یا همان پراید وانت، وضعیتی مشابه همتایان سواری‌اش دارد. قیمت این محصول امروز در بازار آزاد با کاهش ۳۰۰ هزار تومانی به ۴۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسیده است.

امروز تیبا صندوق‌دار بدون تغییر قیمت نسبت به روز گذشته باقی مانده و در عوض تیبا ۲ کوتاهی آن را در کاهش قیمت جبران کرده است. قیمت روز تیبا ۲ بیشترین تغییر را بین محصولات سایپا نسبت به روز گذشته دارد و با کاهش ۵۰۰ هزار تومانی به ۵۸ میلیون تومان رسیده. این کاهش جزئی تاثیر زیادی روی اختلاف هشت میلیون تومانی قیمت تیبا ۲ با قیمت مصوب کارخانه نگذاشته است. قیمت روز ساینا مثل بقیه محصولات سایپا کاهش جزئی دارد و امروز در بازار با کاهش ۳۰۰ هزار تومانی، ۵۸ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود.
 
قیمت روز محصولات سایپا چهارشنبه ۲۶ تیر مطابق جدول زیر است:
 
نام خودرو قیمت امروز (تومان) قیمت روز گذشته (تومان)  قیمت کارخانه (تومان)
سایپا ۱۱۱
۴۹,۷۰۰،۰۰۰
۵۰,۰۰۰,۰۰۰
۳۹,۶۸۱,۰۰۰
سایپا ۱۳۱
۴۴,۸۰۰,۰۰۰
۴۵,۰۰۰,۰۰۰ ۳۷,۶۴۱,۰۰۰ 
سایپا ۱۵۱
۴۳,۵۰۰,۰۰۰
۴۳,۸۰۰,۰۰۰ ۴۰,۲۱۳,۰۰۰
تیبا
۵۳,۰۰۰,۰۰۰
۵۳,۰۰۰,۰۰۰ ۴۲,۷۴۳,۰۰۰
تیبا ۲
۵۸,۰۰۰,۰۰۰
۵۸,۵۰۰,۰۰۰ ۵۰,۶۰۳,۰۰۰
ساینا
۵۸,۵۰۰,۰۰۰
۵۸,۸۰۰,۰۰۰
۵۵,۹۴۳,۰۰۰
ساینا (رینگ آلومینیومی)
۶۱,۰۰۰,۰۰۰
۶۱,۰۰۰,۰۰۰
۶۰,۹۴۳,۰۰۰

 

قیمت روز محصولات ایران خودرو

امروز محصولات ایران خودرو تا دو میلیون تومان ارزش خود را در بازار از دست داده‌اند تا در ادامه روند روز‌های قبل، کمی قیمت‌هایشان را پایین بیاورند. امروز سمند LX یک میلیون تومان نسبت به روز گذشته ارزان شده و حالا با قیمت ۷۸ میلیون تومان در بازار فروخته می‌شود. در طرف مقابل سمند EF۷  بدون تغییر نسبت به روز گذشته باقی مانده و همچنان در بازار آزاد حدود ۸۷ میلیون تومان قیمت دارد.

امروز انواع پژو ۴۰۵ سرآمد کاهش قیمت در بین محصولات ایران خودرو هستند. قیمت روز پژو ۴۰۵ SLX امروز با کاهش یک میلیون و ۸۰۰ هزار تومانی به ۸۲ میلیون تومان رسیده که بیشترین کاهش قیمت امروز به حساب می‌آید. پژو ۴۰۵ GLX بنزینی امروز یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان ارزان شده و برای خرید آن از بازار باید ۷۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان هزینه کرد. کاهش قیمت پژو ۴۰۵ GLX دوگانه‌سوز کمتر است و امروز تنها ۵۰۰ هزار تومان ارزان شده و به ۷۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسیده است.  

قیمت روز پژو پارس از قاعده کاهش قیمت‌ها مستثنی نیست. امروز پژو پارس حدود یک میلیون تومان ارزان‌تر از روز گذشته و با قیمت ۹۷ میلیون تومان فروخته می‌شود. رانا بیشتر ارزان شده و با کاهش یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی به حدود ۸۰ میلیون تومان رسیده است. دنا معمولی امروز یک میلیون تومان ارزش خود را از دست داده و حالا برای خرید آن ۱۱۰ میلیون تومان هزینه لازم است. در طرف مقابل دنا پلاس توربو بدون تغییر نسبت به روز گذشته باقی مانده و همچنان ۱۷۳ میلیون تومان فروخته می‌شود.  

امروز پژو ۲۰۶ تیپ ۲ کمترین کاهش قیمت را دارد. این ماشین تنها ۲۰۰ هزار تومان ارزان شده و حالا با قیمت ۸۰ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود. در عوض پژو ۲۰۶ تیپ ۵ تا یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان ارزان شده و حالا در بازار ۹۷ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان قیمت دارد. پژو ۲۰۶ صندوق‌دار امروز با کاهش سه میلیون و ۱۰۰ هزار تومانی از همه جلو زده و حالا ۹۷ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود.
 
قیمت روز محصولات ایران خودرو چهارشنبه ۲۶ تیر مطابق جدول زیر است:
 
نام خودرو قیمت امروز (تومان) قیمت روز گذشته (تومان) قیمت کارخانه (تومان)
وانت آریسان
۵۱,۰۰۰,۰۰۰
۵۲,۰۰۰,۰۰۰
۵۱,۵۰۰,۰۰۰
سمند LX
۷۸,۰۰۰,۰۰۰
۷۹,۰۰۰,۰۰۰ ۶۶,۷۷۰,۰۰۰
سمند EF7
۸۷,۰۰۰,۰۰۰
۸۷,۰۰۰,۰۰۰
 حاشیه بازار
پژو GLX 405
۷۶,۵۰۰،۰۰۰
۷۷,۷۰۰,۰۰۰
۶۳,۱۵۸,۰۰۰
پژو GLX 405 دوگانه سوز
۷۷,۵۰۰,۰۰۰
۷۸,۰۰۰,۰۰۰
۶۵,۵۷۸,۰۰۰
پژو SLX 405
۸۲,۰۰۰,۰۰۰
۸۳,۸۰۰,۰۰۰ ۶۷,۸۸۸,۰۰۰
پژو پارس
۹۷,۰۰۰,۰۰۰
۹۸,۰۰۰,۰۰۰
۷۸,۳۳۸,۰۰۰
پژو 206 تیپ 2
۸۰,۸۰۰,۰۰۰
۸۱,۰۰۰,۰۰۰
۶۷,۲۸۳,۰۰۰
پژو 206 تیپ 5
۹۷,۲۰۰,۰۰۰
۹۸,۷۰۰,۰۰۰
۷۹,۴۱۸,۰۰۰
پژو 206 صندوقدار
۹۵,۴۰۰,۰۰۰
۹۸,۵۰۰,۰۰۰
۸۰,۷۵۴,۰۰۰
رانا
۸۰,۱۰۰,۰۰۰
۸۱,۶۰۰,۰۰۰
۶۷,۴۴۰,۰۰۰
دنا تیپ 2
۱۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۱۱,۰۰۰,۰۰۰
۶۶,۰۰۰,۰۰۰
دنا پلاس توربو
۱۷۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۷۳,۰۰۰,۰۰۰
۸۹,۹۰۰,۰۰۰

 

قیمت روز محصولات مدیران خودرو

قیمت محصولات مدیران خودرو امروز تا دو میلیون تومان کاهش پیدا کرد. برای مثال MVM ۳۱۵ هاچ بک امروز با قیمت ۱۳۲ میلیون تومان، یعنی دو میلیون تومان پایین‌تر از قیمت روز گذشته فروخته می‌شود. MVM X۲۲ دنده‌ای امروز دو میلیون تومان ارزان شده و ۱۵۶ میلیون تومان قیمت دارد، اما تغییری در قیمت مدل اتوماتیک آن ایجاد نشده است. قیمت روز MVM X۲۲ اتوماتیک مثل روز گذشته ۱۹۳ میلیون تومان و حدود دو میلیون تومان پایین‌تر از قیمت مصوب کارخانه است. امروز MVM X۳۳ هم مثل دیگر محصولات مدیران خودرو با کاهش دو میلیون تومانی مواجه شده و در بازار ۲۲۸ میلیون تومان فروخته می‌شود.
 
قیمت روز محصولات مدیران خودرو چهارشنبه ۲۶ تیر مطابق جدول زیر است:
 
نام خودرو قیمت روز بازار (تومان) قیمت روز گذشته (تومان) قیمت کارخانه (تومان)
MVM ۳۱۵ هاچ‌بک
۱۳۲,۰۰۰,۰۰۰
۱۳۴,۰۰۰,۰۰۰
۱۴۰,۲۰۰,۰۰۰
ام وی ام X۲۲ دنده‌ای
۱۵۶,۰۰۰,۰۰۰
۱۵۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۶۱,۸۰۰,۰۰۰
ام وی ام X۲۲ اتوماتیک
۱۹۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۹۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۹۵,۶۰۰,۰۰۰
ام وی ام X۳۳
۲۲۸,۰۰۰,۰۰۰
۲۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۲۳۶,۰۰۰,۰۰۰

 

قیمت روز محصولات کرمان موتور

یک میلیون تومان کاهش اتفاقی است که امروز برای قیمت جک S۳ و جک J۴ از سری محصولات کرمان موتور افتاده. قیمت روز جک J۴ اتوماتیک در بازار آزاد با کاهش یک میلیون تومانی به ۱۴۲ میلیون تومان رسیده و جک S۳ یک میلیون تومان ارزان‌تر از دیروز و با قیمت ۱۹۲ میلیون تومان فروخته می‌شود. امروز قیمت جک S۵ نسبت به دیروز دچار تغییر نشده و همچنان ۲۷۵ میلیون تومان فروخته می‌شود. قیمت بازار این ماشین تقریبا ۲۶ میلیون تومان ارزان‌تر از قیمت مصوب کارخانه است.
 
قیمت روز محصولات کرمان موتور چهارشنبه ۲۶ تیر مطابق جدول زیر است:
 
نام خودرو قیمت روز بازار (تومان) قیمت روز گذشته (تومان) قیمت کارخانه (تومان)
جک J۴ اتوماتیک
۱۴۲,۰۰۰,۰۰۰
۱۴۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۴۹,۹۰۰,۰۰۰
جک S۳ اتوماتیک
۱۹۲,۰۰۰,۰۰۰
۱۹۳,۰۰۰,۰۰۰
۲۱۰,۰۰۰,۰۰۰
جک S۵ اتوماتیک
۲۷۵,۰۰۰,۰۰۰
۲۷۵,۰۰۰,۰۰۰
۳۰۱,۰۰۰,۰۰۰