امتیاز مثبت
۰
ساختمان شیشه‌ای وزارت کشاورزی پس گرفته می شود
جمعه ۲۹ شهريور ۱۳۹۲ ساعت ۱۶:۴۲
کد مطلب: 201140
 
یک مقام مسئول در وزارت جهاد کشاورزی گفت: با توجه به پیگیری‌های مستمر وزیر جهاد کشاورزی و پرداخت نشدن ثمن مبایعه و برقراری تعامل مناسب با قوه قضاییه، ساختمان شیشه‌ای این وزارتخانه قابل بازگشت است.
این مقام آگاه اظهار کرد: در روزهای پایانی سال 90 ساختمان شیشه ای وزارت جهاد کشاورزی واگذار شد و این ساختمان در اردیبهشت سال 91 به صورت کامل تخلیه شد اما از ابتدای وزارت مهندس حجتی پیگیری های مستمری برای بازگرداندن این ساختمان صورت گرفته است.

وی افزود: با توجه به اینکه ثمن معامله پرداخت نشده و با توجه به پیگیری های مستمر وزیر جهاد کشاورزی و برقراری تعامل مناسب با قوه قضاییه این ساختمان قابل بازگشت به نظر می رسد.

به گزارش ایسنا، این مقام مسئول ادامه داد: گرچه وزیر جهاد کشاورزی دولت دهم نیز در ماه های پایانی وزارت خود پیگیر بازگرداندن این ساختمان شد اما تلاش و پیگیری ها برای بازگرداندن ساختمان شیشه ای به وزارت جهاد کشاورزی از آغاز دولت یازدهم به صورت جدی ادامه یافته است.

پرسنل وزارت جهاد کشاورزی، کارشناسان، تعاونی های روستایی و کشاورزی نیز از ابتدا مخالف خالی شدن ساختمان ستادی وزارت جهاد کشاورزی بودند و طی روزهای اخیر طی نامه ای به رییس جمهور خواستار بازگرداندن این ساختمان به وزارت جهاد کشاورزی شده اند