امتیاز مثبت
۰
همتی: صاحبان کسب ‌و کارهایی که به تشخیص خود مشمول تعویق اقساط وام هایشان به مدت سه ماه می شوند، از مراجعه به بانک خودداری کنند
جمعه ۲۳ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۱۳
کد مطلب: 348364
 
رئیس کل بانک مرکزی از صاحبان کسب و کارهایی که به تشخیص خود مشمول تعویق اقساط وام هایشان به مدت سه ماه می شوند خواست از مراجعه به شعب بانک ها خودداری کنند و تاکید کرد بانک ها اطلاع رسانی ضروری را خواهند داشت.
به گزارش انتخاب؛ دکتر همتی رئیس بانک مرکزی در یادداشتی اینستاگرامی نوشت: از دغدغه های مهم اینجانب و مدیران محترم بانک ها خدمت رسانی به مردم، با کمترین آسیب به همکاران تلاشگر شعب و مردم عزیز است. ضمن تقدیر مجدد از همکاران عزیز بانکی که در هر شرایطی در خدمت مردم هستند، با توجه به تصمیم شورای پول و اعتبار، حمایت دولت محترم و تعیین مصادیق فعالیت های آسیب دیده از شیوع کرونا، از صاحبان کسب و کارهایی که به تشخیص خود مشمول تعویق اقساط وام هایشان به مدت سه ماه می شوند، تقاضا می کنم از مراجعه به شعب بانک ها خودداری کنند.


وی افزود: باتوجه به هماهنگی به عمل آمده، مدیران محترم بانک ها نیز اقدام لازم را انجام داده و و اطلاع رسانی ضروری را خواهند داشت. همه با هم کمک کنیم شیوع ویروس کنترل و با یاری خداوند متعال و همت مردم متوقف شود.