امتیاز مثبت
۰
آلوده ترین نقاط تهران از نظرآلودگی به مواد مخدر
چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۱ ساعت ۱۵:۴۵
کد مطلب: 116316
 
فرماندار تهران با اشاره به اینكه پاكسازی نقاط آلوده از مواد مخدر در اولویت قرار گرفته است، گفت: فرحزاد و حاشیه اتوبان پردیس از نقاط آلوده شهر تهران به مواد مخدر است.
عیسی فرهادی درباره مبارزه با مواد مخدر در سطح شهر تهران اظهار داشت: در شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان تهران تصمیم بر این شد كه جدی‌تر از گذشته در بحث مبارزه با مواد مخدر وارد عمل شویم و نسبت به پاكسازی نقاط آلوده شهر تهران عمل شود.

به گزارش فارس، وی ادامه داد: مبارزه با مواد مخدر یك موضوع همگانی است و قانون برای دستگاه‌ها وظایفی در راستای مبارزه با مواد مخدر تعریف كرده است.

فرهادی بیان داشت: رسانه‌های جمعی، صدا و سیما، نیروی انتظامی، سازمان زندان‌ها، دستگاه‌های قضائی، بهزیستی و كمیته امداد باید زمینه مبارزه جدی و جلوگیری از رشد و توسعه مواد مخدر در سطح جامعه اقدامات لازم را انجام دهند.

فرماندار تهران با اشاره به اینكه تقویت كمپ‌های ترك اعتیاد در دستور كار قرار دارد، خاطرنشان كرد: بعضی از این كمپ‌های دولتی در حال احداث است و در هر شهرستان كمپ‌هایی زیر نظر فرمانداری ایجاد می‌شود.

وی درباره نقاط آلوده شهر تهران به مواد مخدر اظهار داشت: فرحزاد و حاشیه اتوبان پردیس از نقاط آلوده شهر تهران به مواد مخدر است.