امتیاز مثبت
۰
دوربین دیجیتال سامسونگ مدل PL۲۱۰
ظاهر جدیدی برای عکس های خود ابداع کنید +تصاوير
سه شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۱ ساعت ۱۲:۵۵
کد مطلب: 141814
 

اقتصاد ايران آنلاين: «دوربین دیجیتال سامسونگ مدل PL۲۱۰» با رزولوشن ۱۴.۲ مگاپیکسل و بزرگنمایی اپتیکال ۱۰ برابر داراي نمایشگر با ابعاد ۳ اینچي است. 

عمیق تر ببینید، پوشش وسیع تری داشته باشید، نزدیکتر شوید.
با PL۲۱۰ همه چیز را در کنار هم داشته باشید. این اولین بار است که زاویه دید ۲۷ میلی متر را با لنز سوپرزوم (۱۰x اپتیکال) ادغام می کند با گزینه های بیشتر و پرسپکتیو عمیق تر، شما قادر خواهید بود از ثبت لحظات لذت بیشتری ببرید و تصاویر را هنرمندانه، واقعی تز و با جزئیات بیشتری ثبت نمایید. دوربین PL۲۱۰ به شما اجازه می دهد تا زمانی که تعدادی از دوستان شما در یک منظره وسیع ایستاده اند همه آن ها را در کادر داشته باشید.

مثل یک حرفه ای عکس بگیرید
این تکنولوژی خاطرات گذرای شما را با نتیجه ای باور نکردنی تبدیل به عکس هایی ماندگار می کند. تکنولوژی Smart Auto صرف تظر از اینکه سوژه مورد نظر یک دوست در مهمانی خداحافظی اش باشد یا قطرات آب در هنگام پاشیده شدن، فاکتورهای کلیدی را در متن تصویر را شناسایی می کند و بر آن اساس ۱۶ قابلیت عکاسی و ۴ قابلیت فیلمبرداری را به خدمت می گیرد تا بهترین تصویر را خلق کند و از آنجائیکه زندگی هیچ گاه از حرکت باز نمی ایستد. تکنولوژی object tracking سوژه هایی را که از حرکت باز نمی ایستند را ثبت می کند.


خداحافظي با تصاویر لرزان ویدیویی
خاطره ای را که فقط یکبار در زندگیتان اتفاق می افتد با استفاده از دوربین فیلمبرداری نامرغوب به خطر نیاندازید. برای اجتناب از چنین پیشامدی دوربین های فیلمبرداری HD جدید سامسونگ با امکانات منحصر به فرد OIS DUO (لرزشگیر تصویر اپتیکال) به کمک شما آمده اند، امکناتی که به زودی تبدیل به بهترین دوست شما می شوند. چیپ تعبیه شده در درون دوربین با کوچکترین تکان دست و بدن به صورت اتوماتیک به کار می افتد تا به شما تصاویر ویدیویی کم لرزش تری بدهد. به علاوه تکنولوژی OIS DUO با به حداقل رساندن تکان ها باعث افزایش تثبیت تصاویر می شود و بدین ترتیب به شما کمک می کند که حتی در زمان راه رفتن و جا به جایی تصاویر ویدیویی شفاف و بدون لرزشی داشته باشید.


فوکوس دقیق بر روی چهره ها
تکنولوژی Object Highlight دوربین های سامسونگ زمینه عکس شما را مدیریت و تنظیم می کند که چهره ها در این زمینه واضح تر به نظر برسند. این تکنولوژی مانند دوربینی کار می کند که لنز آن جهت گرفتن عکس پرتره تنظیم شده است. بدین ترتیب به گونه ای عکس گرفته می شود که فوکوس اصلی بر روی چهره ها بوده و چهره ها کاملاً واضح و قابل تشخیص باشد و فوکوس بر روی زمینه ملایمتر خواهد بود. Object Highlight به شما اجازه می دهد که تصویر بهترین دوستانتان را با وضوح و کیفیت آینه داشته باشید.


روتوش عکس
دوربین سامسونگ PL۲۱۰ این امکان را به شما می دهد تا بتوانید تصاویر خود به راحتی روتوش نموده و ویرایش نمایید. امکاناتی چون حذف لکه ها، چرخش عکس، اضافه کردن افکت و تمام عیوب دیگر را با استفاده از گزینه زیبایی می توانید استفاده نمایید. ظاهر جدیدی برای عکس های خود ابداع کنید
سیستم فیلتر رنگ و لنز اسمارت سامسونگ شرایط را برای گرفتن عکس و ویدئو راحت می کند گزینه Tilt+Shift یک تصویر کوچک شده اضافه می کند و گزینه Vignetting Effect کنتراست عکس را به نحو چشمگیری بالا می برد. گزینه های جدید شامل Soft Focus برای ایجاد یک فضای احساسی، Half-tone برای ملایم تر کردن رنگ پوست و Old Film Effect برای ایجاد کردن فضای قدیمی هستند منوی Color Palette برای فیلم ها یک فضای پر رنگتر و شفاف تر ایجاد می کند. اکنون فرصت دارید تا خلاقیت خود را نشان دهید.


جلوه های ویژه خودتان را داشته باشید
تکنولوژی Magic Frame به شما اجازه می دهد تا عکس هایی با کیفیت بالا و جلوه های تصویری پیشرفته خلق نمایید به گونه ای که بیانگر حال و هوا و شخصیت شما باشند فقط کافی است یکی از الگوهای تعبیه شده قاب جادویی (wall art, old film, ripple, full moon, old record, magazine, holiday, classic tv و غیره) را انتخاب نمایید. دوربین را به سمت سوژه مورد نظر بگیرید و بگذارید سوژه درون قاب مورد نظر قرار گیرد و سپس عکس بگیرید. به همین راحتی سوژه شما اکنون در زمینه و قاب جادویی شما قرار دارد. 


براي خريد اين دوربين اينجا كليك كنيد.