امتیاز مثبت
۰
بورس انرژی 17 فروردین نفتی می‌شود/ 3000 بشکه پس از تعطیلات عید
چهارشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۱۱:۴۴
کد مطلب: 232011
 
مدیرعامل بورس انرژی با اشاره به جزئیات عرضه نفت خام در بورس انرژی می‌گوید: با پیگیری‌های انجام شده و تأکید وزیر نفت 17 فروردین ماه 3 هزار بشکه از نفت خام در بورس انرژی عرضه خواهد شد. وی با بیان اینکه برای توسعه بازار عرضه نفت خام، ایجاد تأسیسات بارگیری نفت خام اصفهان و بندرعباس به طور جدی در دستور کار وزارت نفت قرار گرفته است گفت: در آینده قیمت پایه هر بشکه نفت خام در بورس انرژی در اطلاعیه عرضه اعلام خواهد شد.
بورس انرژی 17 فروردین نفتی می‌شود/ 3000 بشکه پس از تعطیلات عید
 
اقتصادایران آنلاین: مدیرعامل بورس انرژی ایران از قطعی شدن عرضه نفت خام در بورس انرژی پس از تعطیلات نوروز 93 خبر داد.

سیدعلی حسینی با اشاره به جزئیات عرضه نفت خام در بورس انرژی اظهار داشت: با پیگیری‌های انجام شده و تأکید وزیر نفت 17 فروردین ماه 3 هزار بشکه از نفت خام در بورس انرژی عرضه خواهد شد.

وی ادامه داد: طبق هماهنگی‌های به عمل آمده 3 هزار بشکه نفت خام از طرف شرکت ملی نفت ایران عرضه خواهد شد تا خریداران واقعی وارد عمل شوند.

مدیرعامل بورس انرژی ایران با بیان اینکه برای خرید نفت خام چند پالایشگاه خصوصی اعلام آمادگی کردند گفت: با تلاش‌های وزارت نفت و شرکت ملی نفت ایران توسعه عرضه نفت خام در بورس انرژی در دستور کار قرار گرفته است و با حمایت جدی در آینده بازاری روشن خواهیم داشت.

وی با بیان اینکه برای توسعه بازار عرضه نفت خام، ایجاد تأسیسات بارگیری نفت خام اصفهان و بندرعباس به طور جدی در دستور کار وزارت نفت قرار گرفته است گفت: در آینده قیمت پایه هر بشکه نفت خام در بورس انرژی در اطلاعیه عرضه اعلام خواهد شد.