امتیاز مثبت
۰
اظهارات مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش درباره نسبت فامیلی اش با رئیس جمهور
جمعه ۱۶ اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۱۵:۲۴
کد مطلب: 229962
 
در پی انتشار اخباری مبنی بر نسبت خانوادگی مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش با رییس جمهور، علی اصغر مونسان با صدور بیانیه‌ای این ادعا را بی پایه و اساس خواند.
اظهارات مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش درباره نسبت فامیلی اش با رئیس جمهور
 

به گزارش ایسنا، در این بیانیه آمده است: "با سپاس از خداوند منان که فرصت خدمتگذاری در منطقه آزاد کیش و مردم شریف این جزیره را به اینجانب عطا فرمود تا بتوانیم در سنگری دیگر به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خدمت کنم. هر چند که انتساب فامیلی به شخصیت فرهنگی و علمی مانند جناب آقای دکتر روحانی، رییس جمهور محترم برای بنده افتخاری بزرگ محسوب می شود ولی اخباری که درا ین زمینه منتشر شده است خالی از صحت بوده و اینجانب هیچ گونه نسبت خویشاوندی با این مقام فرهیخته ندارم.
 
متاسفانه از بدو ورودم به جزیره کیش شاهد انتشار اخبار نادرستی از نسبت فامیلی خود با رییس جمهور محترم بودم اما هیچ گاه نخواستم توان خود را که برای خدمت رسانی به مردم و توسعه منطقه گذاشته‌ام صرف تحرکات ژورنالیستی و اثبات ادعاهای ناصحیح برخی رسانه‌ها کنم.
 
البته روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش در دو بیانیه به روشنگری اذهان عمومی پرداخت و این شایعات را رد کرد اما آنچه سبب شده است با نگارش این متن هر گونه نسبت فامیلی خود با جناب آقای دکتر روحانی را رد کرده و با صراحت اعلام کنم که با هیچ یک از دولتمردان در دولت تدبیر وامید خویشاوندی ندارم. ادای دین است که نسبت به صداقت شخص رییس جمهور و عدالت کامل ایشان در اعطای مسوولیت‌های دولتی بر پایه توانمندی و تخصص افراد دارم و اعتقاد بر این اصل که براساس درایت و توانمندی‌های افراد، هر جایگاه و مسوولیتی ارزش و اعتبار می‌یابد.
 
در پایان از خداوند متعال برای تمامی مردم و خدمتگزاران سربلند ایران اسلامی سعادت و توفیق مسئلت دارم."