امتیاز مثبت
۰
معرفی اجاق گاز 5شعله استیل ماژین 501 رزگاز
بهترین روش پخت آسان غذا
شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۱۲
کد مطلب: 263388
 
اجاق گاز رز گاز مدل ماژین از بدنه بسیار مقاوم و محکم و از صفحات چدنی طراحی شده است که باعث می شود تا حرارت بطور یکسان و خیلی سریع پخش شود.
بهترین روش پخت آسان غذا
 
اجاق گاز رز گاز مدل ماژین از بدنه بسیار مقاوم و محکم و از صفحات چدنی طراحی شده است که باعث می شود تا حرارت بطور یکسان و خیلی سریع پخش شود. اجاق گاز 5 شعله رز گاز از یک شعله نسبتا بزرگ ، دو شعله متوسط و دو شعله کوچک تشکیل شده که با توجه به اندازه قابلمه و حجم غذا می توان از این شعله ها استفاده کرد.

این اجاق گاز501 رزگاز قابلیت اشتعال آنی را دارد و با یک اشاره کوچک به راحتی روشن می شود.

همچنین در کنار هریک از این شعله ها فندک مجزایی می باشد که با چرخاندن و فشردن دکمه مربوطه جرقه زده و بدون نیاز به کبریت و یا فندک های برقی به راحتی روشن می شود.

اجاق گاز ماژین دارای دو موتور جوجه گردان جهت بریان کردن مرغ و جوجه ومجهز به فندک و چراغ فر می باشد که با روشن کردن آن می توان مراحل پخت غذا در فر را به راحتی مشاهده کرد. به علاوه داخل فر این اجاق گاز دارای فن می باشد که در زمانی که داخل فر بیش از حد داغ شود، روشن شده و شروع به خنک کردن مخفظه فر می کند که این قابلیت باعث افزایش طول عمر وسایل های داخل گاز می گردد.

از دیگر ویژگیهای این اجاق گاز وجود سیستم تمام اتوماتیک ترموکوپل می باشد که به محض سر رفتن شیر یا هر مایعات دیگری که باعث خاموش شدن شعله می شود بلافاصله گاز را قطع کرده و مانع نشت گاز به بیرون می گردد.

براي خريد اينجا كليك كنيد.