امتیاز مثبت
۰
ایمون زاید به آلومینیوم پیوست/ به رغم مردودی در تست بن یاس ؛ آقای هت تریک ساکن سواحل خلیج فارس شد!
جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۱ ساعت ۱۴:۴۵
کد مطلب: 133148
 
ایمون زاید که در اقدامی عجیب به تمرینات تیم بن یاس امارات رفته بود تا تست فنی بدهد ، پس از ناکامی در این تست برای ادامه فوتبال به ایران برگشت.


به گزارش خبرآنلاین؛ جباری زاده مدیرعامل باشگاه آلومینیوم هرمزگان با اعلام این خبر که ایمون زاید آخرین سهمیه آزاد تیم بندری است ، از حضور دوباره این مهاجم در لیگ برتر تا پایان مسابقات فصل خبر داد. زاید که به دلیل گل هایش در پرسپ.لیس و به خصوص برای هت تریک در دربی سال قبل ، به بازیکنی محبوب برای طرفداران پرسپولیس بدل شده ، چندی قبل قراردادش را با پرسپ.لیس فسخ کرد و از ایران رفت. او به دنبال تیم جدید راهی امارات شد تا در تیم بن یاس تست فنی بدهد. 

اما مسئولان این تیم اماراتی کار مهاجم قد بلند پرسپولیس را نپسندیدند تا او بی تیم بماند. البته همزمان مدیران باشگاه آلومینیوم هرمزگان که در دبی به سر می بردند با او دیدار کردند و قرار شد این بازیکن به ایران بیاید. حالا ایمون همان طور که دوست داشته ساکن سواحل خلیج زیبای فارس می شود البته در ساحل زیبای بندر عباس. باید دید زوج زاید و میداودی می توانند کمک کنند تا میثاقیان از جدال با کوسه های خلیج رهایی پیدا کند و لیگ برتری بماند؟