امتیاز مثبت
۰
Philips HP6577 And HP8230 سشوار فیلیپس HP8230 و اپیلاتور HP6577
با خريد يك سشوار فيليپس يك اپيلاتور هم هديه بگيريد!!!+عكس
شنبه ۳ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۵۷
کد مطلب: 264576
 
سشوار 2100 وات مدل با عملکرد فوق العاده بالا با رنگ مشكي دارای وزنی سبک و حرارتی مطلوب می‌باشد. این سشوار دارای 1 عدد سری می‌باشد که بسیار باریک است و قادر به خشک کردن و حالت دادن مو از ریشه تا نوک مو می‌باشد.
با خريد يك سشوار فيليپس يك اپيلاتور هم هديه بگيريد!!!+عكس
 
       
سشوار فيليپس HP8230 دارای 6 تنظیم سرعت/گرما است که می‌توان هم سرعت و هم درجه حرارت را باهم تنظیم و استفاده کرد.
این دستگاه به دکمه باد خنک نیز مجهز می‌باشد که در تثیبت هرچه بهتر مو کاربرد ویژه ای دارد.
همچنین با دسته ارگونومیکی که دارد به راحتی قابل استفاده بوده و با این خاصیت توانسته است رضایت خاطر تمامی مصرف کنندگان را به خود جلب کند. این مدل برای مصارف خانگی و سالن‌های آرایشگاهی بسیار مناسب می‌باشد.
 
اپیلاتور فیلیپس مدل HP6577 دارای سری های متنوعی برای بالا بردن کیفیت کار است. از جمله این سری ها : سرپوش اپیلاسیون عادی، سری اصلاح مناطق حساس، شانه مرتب کردن، سرپوش عملکرد بهینه، کشنده پوست و بلند کننده مو می باشد.از سر اصلاح منطقه حساس، برای اصلاح مناطق حساس، مانند زیر بغل و به همراه شانه مرتب کردن به طول 3 میلی متر استفاده می شود هنگامی که از کشنده پوست استفاده می کنید درد کندن موها را کمتر حس می کنید. بلند کننده مو باعث بلند شدن موهای خوابیده از روی پوست و اصلاح آنها می شود.
انبرک های سرامیکی به آرامی حتی ریزترین موها را نیز بیرون می آورند.سیستم لرزشی ماساژ دهنده، پوست را تسکین می دهد. هنگامی که اپیلاتور را روشن می کنید چراغ کوچکی در بالای دکمه خاموش / روشن، روشن شده که امکان دیدن و برداشتن کوچکترین موها را برای شما فراهم می نماید. این مدل ازاپیلاتور فیلیپس هم با اتصال مستقیم به برق و هم با استفاده از شارژ قابل استفاده می باشد.
اپیلاتور در مدت 1 ساعت شارژ شده و به مدت 40 دقیقه بدون اتصال به برق قابل استفاده می باشد. اپیلاتور دارای حفاظت در برابر داغ شدن بیش از حد نیز می باشد که از بیش از حد داغ شدن دستگاه جلوگیری می کند. اگر دستگاه بیش از حد داغ شده باشد دستگاه به طور خودکار خاموش می شود و علائم سرعت و چراغ شارژ دستگاه (در پایین دکمه خاموش / روشن قرار دارد) به رنگ قرمز چشمک زن خواهند شد.

قيمت خريد 520000 تومان است. براي خريد اينجا كليك كنيد.