امتیاز مثبت
۳
از سوی عضو انجمن قطعه سازان صورت گرفت؛
پیش‌بینی قیمت خودرو در ماه های آینده
خودروی خارجی ارزان شد
شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۱۳:۱۱
کد مطلب: 204707
 
با وجود کاهش قیمت ارز در هفته های اخیر قیمت خودروهای خارجی افت قابل ملاحظه ای داشته است که البته پیش بینی می شود افت قیمت خودروهای خارجی به همین منوال ادامه داشته و حتی قیمت ها مقدار دیگری نیز با کاهش قیمت مواجه شود.

رضا نجفی منش، عضو انجمن قطعه سازان درباره آینده قیمت خودرو گفت: قیمت خودروهای داخلی نیز در هفته های اخیر با روند کاهشی مواجه شده که البته نباید انتظار داشته باشیم که قیمت خودرو بیش ازاین با افت مواجه شود. وی درباره رابطه برداشتن تحریمهای خارجی و کاهش قیمت خودرو نیز گفت : کاهش قیمت زمان بر است و مسئله ای نیست که امروز و فردا محقق شود. 

وی در ادامه درباره انتظار خودروسازان و قطعه سازان از دولت جدید گفت : قرار بود دولت قبل حمایت های جدی از خودروسازان داشته باشد اما متاسفانه هیچ گاه به وعده های خود عمل نکرد لذا ما از دولت جدید میخواهیم هم به وعده های دولت قبل عمل کند و هم حمایت های جدیدی را به خودروسازان ارائه دهد. 

عضو انجمن خودروسازان با خوشبین بودن به آینده بازار و تولید خودرو اضافه کرد : به نظر می رسد با روی کارآمدن دولت جدید وضعیت تولید بهتر شود و خودروسازان نیز بدهی های خود را به قطعه سازان پرداخت کنند.