امتیاز مثبت
۰
موفقیت میثم شکری ساز از جنس اندیشه
شنبه ۲۱ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۱۵
کد مطلب: 349834
 
با پیشرفت و توسعه فناوری اطلاعات تغییرات زیادی در زمینه های مختلف از جمله آموزش به وجود آمده است و این موضوع باعث شده تا افراد بیشتری به یادگیری و آموزش دسترسی پیدا کنند. اما فکر اجرا کردن این موضوع به ذهن افراد زیادی رسیده است؟ چند نفر در ایران هستند که خود را به چالش این سبک از آموزش کشیده و موفق هم شده باشند؟ واقعیت این است که فکر و ایده شاید به فکر خیلی از افراد برسد اما معمولا کسانی که به دنبال رویای خود می روند و سختی راه محقق کردن این رویا را به جان می خرند زیاد نیستند.
نمونه بارز این افراد دکتر میثم شکری ساز است که در طی یک دهه گذشته نشان داد که می توان به جای بهانه گیری از کاستی های موجود دست به عمل زد و برای ایجاد شغل و آموزش کاری کرد.

هولدینگ پارس پندار نهاد با مدیریت ایشان اثبات این ادعا است که این تلاش و سخت کوشی است که شما را به جایی می رساند و در شرایطی که تعداد کسانی که فقط نسبت به شرایط اقتصادی و وضع موجود کم نیست، می توان با کمک نیروی جوانی نه فقط برای خود بلکه برای دیگران نیز مسیر تحقق خواسته ها و آرزوها را فراهم کرد.
 
در حال حاضر تعداد زیادی از جوانان پر تلاش در مجموعه های تحت مدیریت ایشان مشغول به فعالیت هستند و حتی در شرایط ویژه ای که بعد از کرونا نه تنها در ایران بلکه در دنیا به وجود آمد، کسب و کارش نه تنها دچار رکود نشد بلکه همچنان به جذب نیروی های فعال مشغول بوده و به طی کردن مسیر موفقیت خود ادامه می دهد. شاید اگر چند سال پیش کسی به شما می گفت که شرایطی به وجود خواهد آمد که آموزش مجازی کم کم جای آموزش به شیوه سنتی را خواهد گرفت باورش چندان ساده نبود، اما به خصوص شرایطی که در حال حاضر در دنیا به وجود آمده، نشان می دهد که این فکر چقدر هوشمندانه بوده است.
زمانی که همه به روش های موجود اکتفا می کنند، کسانی هم هستند که زاویه دید متفاوت دارند و با خ