امتیاز مثبت
۰
تصاویر: عجیب ترین آپارتمان های دنیا
دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۲ ساعت ۱۸:۰۳
کد مطلب: 173037
 
آپارتمان ها کمتر پیش می آید که کمی غیرعادی ساخته شوند اما در دنیا هستند آپارتمان هایی که به طرزی عجیبی ساخته یا تزئین شده اند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، زندگی آپارتمان نشینی سالیان سال است که تمام دنیا را فرا گرفته است و همه می دانیم که آپارتمان ها تنها در فیلم است که خنده دار و زیبا به نظر می رسند ولی در واقعیت محیطی بسته و بسیار ساده هستند. البته در نقاط مختلف دنیا اپارتمان هایی نیز هستند که در نوع خود عجیب یا بسیار جالب اند که در ادامه با آنها اشنا می شویم :

**اپارتمان پینگ پونگی


"دانیل آرشام" طراحی است که اپارتمانش را در بروکلین به طرز عجیبی درست کرده است به طوری که تمام دیوارهای آن پیکسل پیکسل به نظر می رسند. اما اگر این آپارتمان ۷۰ متری را از نزدیک مشاهده کنید میبینید که تمام آن با توپ های پینگ پونگ پر شده است. در این خانه برای تزئین همه چیز از توپ پینگ پونگ استفاده شده که شمار آنها به ۲۵ هزار توپ می رسد.

** آپارتمان همستری


در نگاه اول این آپارتمان تنها یک دایره بی مصرف است که می توان آن را چرخاند و استفاده دیگری ندارد اما این آپارتمان به نوعی بسیارکامل است و بسیاری از وسایل زندگی را دارد. اگر به بخش های مختلف این چرخ نگاه کنید حتما مشاهده خواهید کرد که هر قسمت آن به شکل خاصی کنده کاری شده است. با چرخاندن این چرخ به هر سمت یک وسیله جدید در خانه را می توان استفاده کرد. برای مثال در این آپارتمان تخت خواب، میز کار، میز ناهار خوری و حتی سینک ظرفشویی وجود دارد.

** خانه پاول گولیتربسیاری از طراحان بزرگ معمولا خانه خود را بسیار زیبا طراحی می کنند اما در مورد پاول گولتیر طراح فرانسوی این مورد کمی متفاوت است چرا که او بیشتر خانه خود را عجیب کرده است. در تمام آپارتمان همه چیز راه راه است حتی وسایل نیز راه راه شده اند. پس از خانه گلخانه به طرز عجیبی به خانه های ارواح