امتیاز مثبت
۰
این کتاب دانشگاهی با 20درصد تخفیف 48 میلیون تومان است!
سه شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۷:۴۶
کد مطلب: 270976
 
- دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی کتب کاربردی و دانشگاهی این روزها در حالی دایر است که دستیابی به کتاب‌ها و دانشنامه‌های مرجع به زبان اصلی هزینه زیادی دارد و خریدش برای دانشجویان گران تمام می شود.
این کتاب دانشگاهی با 20درصد تخفیف 48 میلیون تومان است!
 
به گزارش خبرآنلاین، در زمینه کتاب‌های مرجع دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی کتب کاربردی و دانشگاهی، امسال مجموعه ای 82 جلدی عرضه شده که گران‌ترین کتاب نمایشگاه است.

 
مجموعه ASTM STANDARDS که توسط یکی از بزرگ‌ترین سازمان‌های بین‌المللی توسعه‌دهنده استاندارد یعنیASTM منتشر شده، با تخفیف 20 درصدی به قیمت 48 میلیون تومان در این نمایشگاه به فروش می‌رسد و قیمت اصلی آن 61 میلیون و 500 هزار تومان است.

 
این مجموعه به 16سرفصل تقسیم می‌شود که هر سرفصل شامل یک تا چند جلد کتاب است و کارخانجات و موسسات مختلف می‌توانند تنها به خرید جلدهای سرفصل مرتبط با حوزه کاری خود اقدام کنند.

 
در این مجموعه، استانداردهای فنی برای مواد، محصولات، سامانه‌ها و خدمات مختلف تشریح شده است .

 
در نمایشگاه امسال کتاب‌های مرجع و تخصصی گران دیگری نیز عرضه شده که از جمله می‌توان به مجموعه 40 جلدی ULIMANNS اشاره کرد. این مجموعه با تخفیف در نمایشگاه به قیمت 30 میلیون تومان به فروش می‌رسد. ULIMANNS که مرجعی در حوزه مواد به شمار می‌رود ، چاپ سال 2011 است.

 
دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی کتب کاربردی و دانشگاهی تا 28 آبان ماه در سالن تربیت بدنی دانشگاه تربیت مدرس برپاست.

 
انجمن فرهنگی ناشران بین‌المللی ایرانیان با همکاری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و دانشگاه تربیت مدرس این رویداد فرهنگی را برگزار می‌کند.