امتیاز مثبت
۰
گزارشي از نمايشگاه خودروي پاريس/ 4
خشم خودروي جديد فورد + عكس
سه شنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۱ ساعت ۰۷:۴۴
کد مطلب: 48197
 
فورد با رونمايي از اين خودرو كمي حال و هواي نمايشگاه پاريس را خشن كرد. زيرا اين روزها در پاريس خودروهايي مفهومي با ظاهري عجيب رونمايي شده بودند اما هيچ خودرويي كه چهره‌اي به شدت خشن داشته باشد در اين نمايشگاه رونمايي نشده بود.
خشم خودروي جديد فورد + عكس
 
اقتصاد ايران آنلاين: بالاخره نوبت به فورد رسيد تا در نمايشگاه خودروي پاريس از جديدترين ساخته خود رونمايي كند. اين شركت آمريكايي به‌دليل بحران اقتصادي اين كشور كمي ديگران را ناميد كرده بود. زيرا خودروبازان فكر مي‌كردند كه فورد در نمايشگاه خودرو 2012 آنچنان حرفي براي گفتن ندارد.
البته منتقدان همچنان بر انتقادات خود پابرجا مانده‌اند و مي‌گويند خودروي جديد فورد كه «موندئوي» نام دارد به شدت شبيه به فورد فيوژن 2013 است.

به گزارش اقتصاد ايران آنلاين(eghtesadeiranonline.com) به هر روي اما طرفداران فورد موندئوي هم زيادند. حقيقتا هم اين خودرو تفاوت‌هايي ذاتي با فورد فيوژن دارد. نكته ديگر اين است كه فورد با رونمايي از اين خودرو كمي حال و هواي نمايشگاه پاريس را خشن كرد. زيرا اين روزها در پاريس خودروهايي مفهومي با ظاهري عجيب رونمايي شده بودند اما هيچ خودرويي كه چهره‌اي به شدت خشن داشته باشد در اين نمايشگاه رونمايي نشده بود.
ظاهر و طراحي فورد اما پر از خشونت بود. نگاهي به چراغ‌هاي اين خودرو كافي‌است تا احساس كنيم اين خودرو از روي خشونت به ما اخم كرده‌است.

از سوي ديگر طراحي اين خودرو به بهتر شكل نشان دهنده قدرت و سرعت است. دقيقا طرحي مناسب براي مشخصات فني اين خودرو!
اين خودرو قرار است در سه طرح هاچ‌بك، استيشن و سدان راهي بازار شود و همين موضوع قطعا فروش اين خودرو را چند برابر خواهد كرد. البته هنوز اطلاعات بسيار دقيقي از مشخصات فني موتور اين خودرو به بيرون درز نكرده است ولي قطعا پيش‌رانه اين خودرو پرقدرت‌تر از سابق خواهد بود.
اتاق اين فورد جديد هم از ايده‌هاي پيشين فورد بهره مي‌برد. فقط با اين تفاوت كه كمي به روزتر شده‌اند. در زير مي‌توانيد عكس‌هايي از اين خودرو مشاهده كنيد: