امتیاز مثبت
۰
مرد یخی، سمی گاو، باربوزای حیوان
مخوف ترین قاتلان اجاره‌ای دنیا
سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۱ ساعت ۰۲:۲۱
کد مطلب: 114691
 
جوزف گالو یکی از اعضای خطرناک مافیای «سیسیل» و از خانواده جنایتکار «پروفاسی» بود که در نیوریورک زندگی می‌کردند. او نیز یکی از قاتلان اجاره‌ای مشهور بود که به فرمان رئیس خود «جوپروفاسی» افراد زیادی را به قتل رساند. جوزف همیشه دیالوگ‌هایی از فیلم‌های گانگستری را زیرلب زمزمه می‌کرد و حتی از شخصیت‌های شرور داستان‌ها نیز تقلید می‌کرد.
مخوف ترین قاتلان اجاره‌ای دنیا
 
سرنخ نوشت: مرد یخی، سمی گاو، باربوزای حیوان و... اینها لقب‌هایی است که به مخوف‌ترین قاتلان اجاره‌ای دنیا داده شده است. آنها مردان خطرناکی بودند که رابطه نزدیکی با مافیا داشتد و با دستور پدرخوانده‌های مافیا آدم می‌کشتند اما نکته عجیب درباره آنها این است که بسیاری از آنها سرانجام توسط اربابان خود به قتل رسیدند.

تامی دسیمون
تامی‌دسیمون مردی با یک متر و ۸۲ سانتی‌متر قد بود که بیشتر از ۱۰۰ کیلو وزن داشت. این قوی هیکل یکی دیگر از قاتلان اجاره‌ای بود که در دوران قدرتش به ادعای خودش حداقل ۶ نفر را به قتل رسانده بود، اما گفته می‌شود که وی قاتل یازده نفر است. جاسوسی به نام «هنری هیل» او را یک بیمار روانی تمام عیار توصیف کرده است.

دسیمون خیلی زود عصبانی می‌شد و از کوره درمی‌رفت، همین اخلاق او باعث شد تا وی کشته شود.

ماجرا از این قرار بود که در یک درگیری بین گانگسترها، دسیمون دو نفر از دوستان نزدیک «جان‌گونی» از خانواده جنایتکار «گامبینو » بود را کشت اعضای این خانواده جنایتکار، خودشان در زمینه جنایت‌های سازمان یافته فعالیت می‌کردند و برای همین بعد از این حادثه گوتی شخصاً تصمیم گرفت دسیمون را به سزای عملش برساند و با این انگیزه دسیمون را گرفت و بعد از شکنجه طولانی، دسیمون را که ۲۸ سال بیشتر نداشت کشت. جسد دسیمون هیچ وقت پیدا نشد.

جوزف گالو
جوزف گالو یکی از اعضای خطرناک مافیای «سیسیل» و از خانواده جنایتکار «پروفاسی» بود که در نیوریورک زندگی می‌کردند. او نیز یکی از قاتلان اجاره‌ای مشهور بود که به فرمان رئیس خود «جوپروفاسی» افراد زیادی را به قتل رساند. جوزف همیشه دیالوگ‌هایی از فیلم‌های گانگستری را زیرلب زمزمه می‌کرد و حتی از شخصیت‌های شرور داستان‌ها نیز تقلید می‌کرد. برای همین در بین جنایتکاران به «جوزف دیوانه» مشهور بود. سال ۱۹۵۷ نام جوزف دیوانه به عنوان مظنون به قتل «آلبرت آناستازیا» یکی از سران باندهای تبهکاری اعلام شد و از آنجا بود که به شهرت رسید.

سال ۱۹۷۲ او در یک رستوران دریایی همراه خانواده‌اش مشغول غذا خوردن بود که یک مرد مسلح از در عقب رستوران وارد شد و پنج گلوله به سینه گالو شلیک کرد و این در حالی بود که محافظانش او را احاطه کرده بودند. با وجود اینکه جوزف دیوانه تیر خورده بود، اما از جا بلند و کشان‌کشان خود را به خیابان رساند اما در همان‌جا روی زمین افتاد و جان سپرد. گفته می‌شود که قاتل گالو، فردی به نام «کارلو گامبینو» بود که انتقام قتل دوست خود جو کلمبو را از گالو گرفت.

سالواتوره تستا
سالواتوره تستا یکی از خلافکارهای اهل فیلادلفیا بود که از سال ۱۹۸۱ تا ۱۹۸۴ برای خانواده جنایتکار «اسکارفو» به عنوان یک قاتل اجاره‌ای کار می‌کرد. پدر تستا یکی از جنایتکاران مشهور بود که سال ۱۹۸۱ در یک حادثه بمب‌گذاری کشته شد و از آن زمان به بعد بود که کنترل اوضاع به دست تستی جوان افتاد.

تستا علاوه بر آنکه خودش یکی از اعضای مافیا بود، به عنوان قاتل اجاره‌ای برای خانواده جنایتکار اسکارفو فعالیت می‌کرد و سرانجام وقتی اسکارفو از سوی او احساس خطر کرد دستور قتل او را صادر کرد و قاتل اجاره‌ای دیگری او را کشت.

ریچارد کوکلینسکی
جرم شناسان زیادی معتقدند که ریچارد کوکلینسکی معروف به «مرد یخی» مشهورترین قاتل اجاره‌ای تاریخ بود که بیش از ۲۰۰ نفر را به قتل رسانده است. تمامی افرادی که کوکلینسکی آنها را به قتل رساند مرد بودند و او هیچ وقت زن یا کودکی را به قتل نرساند.

وی بین سال‌های ۱۹۵۰ تا ۱۹۸۸ را در نیویورک و نیوجرسی برای خانواده جنایتکار «دوکاوالاکانت» و دیگر خانواده‌های مافیایی فعالیت می‌کرد.

او به جرم جنایت‌هایی که مرتکب شده بود به پنج بار حبس ابد محکوم شد ولی در سن ۷۰ سالگی در زندان به مرگ طبیعی از دنیا رفت.

جیووانی بروسکا
جیووانی بروسکا یکی از مشهورترین و خطرناک‌ترین اعضای مافیایی سیسیل بود، او در بازجویی‌ها ادعا کرد که در قتل حداقل ۲۰۰ نفر دست داشته است. بروسکا بزرگ شده پالرموی ایتالیا بود و از نوجوانی به عضویت یک گروه تبهکاری به نام «جوخه مرگ» درآمد که به دستور گانگستری به نام «سالواتوره رینا»، اقدام به قتل مخالفانش می‌کردند.

بروسکا به جرم قتل دادستان فالکون دستگیر شده و به حبس ابد محکوم شد اما از زندان فرار کرد و به اعمال جنایتکارانه خود ادامه داد تا اینکه بالاخره پلیس ایتالیا سرنخ‌هایی از او پیدا کرد و موفق شد وی را در خانه کوچکی در حومه سیسیل دستگیر کند. در عملیات دستگیری بروسکا، مأموران پلیس از ترس انتقامجویی ماسک به صورت داشتند تا مبادا توسط مافیا شناسایی شوند. بروسکا پس از دستگیری به اتهام قتل با حکم حبس ابد روبه‌رو شد.

جوزف باربوزا
باربوزا یکی از هراس‌آورترین مافیای سیسیل در دهه ۱۹۶۰ بود تا جایی که به او لقب «باربوزای حیوان» را داده بودند. گفته می‌شود که او در دوران سیاه تبهکاری‌هایش بیش از ۲۶ نفر را به قتل رساند. لقب حیوان را زمانی به باربوزا دادند که او در یک رستوران با مرد دیگری درگیر شد و چون ا ین مرد، حرف باربوزارا قبول نمی‌کرد، به او حمله‌ور شد و گونه مرد را گاز گرفت، طوری که خون از صورت مرد جاری شد.

در یکی از روزهای سال ۱۹۷۶ در بیرون از خانه خود توسط افراد ناشناس مورد حمله قرار گرفت و به ضرب گلوله کشته شد.

آبراهام ریلیز
آبراهام ریلیز از خطرناک‌ترین مردانی بود که به عنوان قاتل اجاره‌ای در یک گروه مخفی در فاصله ساله‌های ۱۹۲۰ تا ۱۹۵۰ برای مافیا فعالیت می‌کرد. دهه ۱۹۳۰، اوج جنایت‌های ریلیز بود. او خانواده‌های نیویورکی زیادی را در این سال‌ها به قتل رساند.

سلاح مورد علاقه ریلیز یخ خرد کن بود و با آن قربانیان خود را به قتل می‌رساند.

جان‌اسکالیس
جان‌اسکالیس یکی از اعضای باند «آلکاپون»، گانگستر مشهور آمریکایی، در دهه‌های ۱۹۳۰ و ۱۹۴۰ بود. اسکالیس ۲۰ ساله بود که در یک نزاع خیابانی چشم راست خود را از دست داد و پس از این حادثه بود که تصمیم گرفت تا یک جنایتکار شود و از همه انتقام بگیرد. او با کنیه و نفرتی که در وجودش داشت خیلی زود تبدیل به یک قاتل اجاره‌ای شد و از برادران جنایتکار «جیناس» دستور قتل می‌گرفت.