امتیاز مثبت
۰
قیمت خودرو در بازار امروز سه‌شنبه دوم مهر ۹۸ / تدوام ثبات قیمتی برخی خودرو‌ها
سه شنبه ۲ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۲
کد مطلب: 345956
 
پراید ۱۳۱ همچنان ۴۱ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان است و حدود چهار میلیون گران‌تر از قیمت مصوب کارخانه خرید و فروش می‌شود. از طرف دیگر پراید هاچ‌بک یا همان سایپا ۱۱۱ در بازار روی ۴۶ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان ایستاده و هفت میلیون تومان با نرخ مصوب کارخانه اختلاف دارد. دنا و سمند LX امروز تنها تغییرات قیمت را در بین محصولات ایران خودرو رقم زده‌اند و مابقی همچنان سرجایشان ایستاده‌اند و تغییری در قیمت‌ها ایجاد نکرده‌اند. امروز سمند LX بر خلاف روند روز قبل با کاهش قیمت ۵۰۰ هزار تومانی روبرو شده و به ۷۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسیده است.
قیمت خودرو‌های سایپا و ایران خودرو امروز نسبت به روز قبل تغییر چندانی ندارند و صرفا چند مورد تغییر قیمت اتفاق افتاده. طوری که تیبا صندوق‌دار و پراید وانت در بین خودرو‌های سایپا در حد ۲۰۰ هزار تومان گران شده‌اند و سمند EF۷ و دنا تا یک میلیون تومان نوسان قیمت دارند. امروز محصولات کرمان‌موتور و مدیران‌خودرو هم بدون تغییر نسبت به روز‌های قبل باقی مانده‌اند.  
 
قیمت روز محصولات سایپا در بازار امروز سه‌شنبه دوم مهر ۹۸
 
به نوشته فرارو خودرو‌های سایپا امروز به جز چند مورد، تغییر قیمت چندانی در بازار ندارند. امروز تیبا صندوق‌دار حدود ۲۰۰ هزار تومان گران شده و به ۴۸ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان رسیده است. باید توجه داشته باشید که قیمت مصوب این محصول در کارخانه حدود پنج میلیون پایین‌تر و برابر با ۴۳ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان است. دیگر خودرو‌های سایپا تیبا صندوق‌دار را در این افزایش قیمت همراهی نمی‌کنند. برای مثال تیبا ۲ امروز همچنان روی ۵۳ میلیون تومان ایستاده و حدود یک و نیم میلیون با قیمت مصوب کارخانه اختلاف دارد. از طرف دیگر ساینا که بین خودرو‌های سایپا تنها ماشینی است که در بازار کمتر از کارخانه قیمت‌گذاری می‌شود، امروز ۵۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان قیمت خورده. باید توجه داشته باشید که قیمت مصوب کارخانه برای ساینا ۵۵ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان است.
 
قیمت روز پراید امروز سه‌شنبه دوم مهر ۹۸
 
پراید وانت یا همان سایپا ۱۵۱ تنها تغییر قیمت در بین محصولات سایپا را رقم زده و در حد ۱۰۰ هزار تومان گران شده است. طوری که امروز پراید وانت در بازار با قیمت ۴۲ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود. دیگر انواع پراید تغییر قیمتی نسبت به روز گذشته ندارند. پراید سایپا ۱۳۱ همچنان ۴۱ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان است و حدود چهار میلیون گران‌تر از قیمت مصوب کارخانه خرید و فروش می‌شود. از طرف دیگر پراید هاچ‌بک یا همان سایپا ۱۱۱ در بازار روی ۴۶ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان ایستاده و هفت میلیون تومان با نرخ مصوب کارخانه اختلاف دارد.

قیمت روز محصولات سایپا امروز سه‌شنبه دوم مهر ۹۸ مطابق جدول زیر است:

نام خودرو قیمت امروز (تومان) قیمت روز گذشته (تومان)  قیمت کارخانه (تومان)
پراید هاچ‌بک سایپا ۱۱۱
۴۶,۸۰۰,۰۰۰
۴۶,۸۰۰,۰۰۰
۳۹,۹۴۱,۰۰۰
پراید سایپا ۱۳۱
۴۱,۴۰۰,۰۰۰
۴۱,۴۰۰,۰۰۰
۳۷,۶۴۱,۰۰۰ 
پراید وانت سایپا ۱۵۱
۴۲,۷۰۰,۰۰۰
۴۲,۶۰۰,۰۰۰
۴۰,۳۱۳,۰۰۰
تیبا صندوق‌دار
۴۸,۲۰۰,۰۰۰
۴۸,۰۰۰,۰۰۰
۴۳,۴۴۳,۰۰۰
تیبا ۲
۵۳,۰۰۰,۰۰۰
۵۳,۰۰۰,۰۰۰
۵۱,۶۰۳,۰۰۰
ساینا
۵۳,۵۰۰,۰۰۰
۵۳,۵۰۰,۰۰۰
۵۵,۹۴۳,۰۰۰

 

قیمت روز محصولات ایران خودرو امروز سه‌شنبه دوم مهر ۹۸

 
دنا و سمند LX امروز تنها تغییرات قیمت را در بین محصولات ایران خودرو رقم زده‌اند و مابقی همچنان سرجایشان ایستاده‌اند و تغییری در قیمت‌ها ایجاد نکرده‌اند. امروز سمند LX بر خلاف روند روز قبل با کاهش قیمت ۵۰۰ هزار تومانی روبرو شده و به ۷۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسیده است. البته سمند EF۷ در این کاهش قیمت همراهی نمی‌کند و روی ۷۹ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان متوقف شده. همچنین امروز پژو پارس در بازار ۸۹ میلیون تومان و رانا حدود ۷۵ میلیون تومان باقی مانده و تغییر قیمتی نسبت به روز گذشته ندارد.  

پژو ۴۰۵ امروز مثل اغلب محصولات ایران خودرو بدون تغییر نسبت به روز گذشته باقی مانده است. پژو ۴۰۵ GLX در بازار همچنان ۷۰ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان است و حدود هفت میلیون با قیمت مصوب کارخانه اختلاف دارد. پژو ۴۰۵ GLX دوگانه‌سوز هم با اختلاف چهار میلیونی از همتای بنزینی‌اش روی ۷۴ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان ایستاده است. پژو ۴۰۵ SLX امروز مثل قبل با قیمت ۷۹ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود که تقریبا ۱۲ میلیون بالاتر از قیمت مصوب کارخانه است.

ثبات قیمت در بازار خودرو گریبان پژو ۲۰۶ را هم گرفته. طوری که پژو ۲۰۶ تیپ ۲ امروز روی قیمت گذشته خود ثابت مانده است و حدود ۷۶ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود. پژو ۲۰۶ صندوق‌دار هم وضعیتی مشابه دارد و مثل دیروز با قیمت ۹۱ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان در بازار ظاهر شده. پژو ۲۰۶ تیپ ۵ هم دقیقا با همین قیمت در بازار خودرو خرید و فروش می‌شود. البته باید توجه داشته باشید که قیمت مصوب کارخانه برای این محصول حدود ۱۲ میلیون تومان پایین‌تر است.  

دنا رفتار متفاوتی نسبت به دیگر محصولات ایران خودرو دارد. امروز قیمت دنا معمولی تیپ ۲ در بازار با کاهش یک میلیون تومانی همراه است و فروشنده‌ها آن را ۱۰۹ میلیون تومان قیمت‌گذاری می‌کنند. در طرف مقابل با اینکه دنا پلاس تیپ ۱ در طرح‌های فروش ایران خودرو به مشتریان عرضه می‌شود، به جای کاهش قیمت شاهد افزایش قیمت این محصول در بازار هستیم و امروز فروشنده‌ها قیمتشان را یک میلیون بالا برده و دنا پلاس را ۱۱۹ میلیون تومان می‌فروشند. از طرف دیگر امروز دنا پلاس توربو مثل اغلب محصولات ایران خودرو بدون تغییر باقی مانده و حدود ۱۶۵ میلیون تومان در بازار خرید و فروش می‌شود.

قیمت روز محصولات ایران خودرو امروز سه‌شنبه دوم مهر ۹۸ مطابق جدول زیر است:

نام خودرو قیمت امروز (تومان) قیمت روز گذشته (تومان) قیمت کارخانه (تومان)
وانت آریسان 
۵۲,۸۰۰,۰۰۰
۵۲,۸۰۰,۰۰۰
۵۱,۵۰۰,۰۰۰
سمند LX
۷۲,۵۰۰,۰۰۰
۷۳,۰۰۰,۰۰۰
۶۶,۷۷۰,۰۰۰
سمند EF7
۷۹,۷۰۰,۰۰۰
۷۹,۷۰۰,۰۰۰
۶۹,۷۷۳,۰۰۰
پژو GLX 405
۷۰,۷۰۰,۰۰۰
۷۰,۷۰۰,۰۰۰
۶۳,۱۵۸,۰۰۰
پژو GLX 405 دوگانه‌سوز
۷۴,۷۰۰,۰۰۰
۷۴,۷۰۰,۰۰۰
۶۵,۵۷۸,۰۰۰
پژو SLX 405
۷۹,۴۰۰,۰۰۰
۷۹,۴۰۰,۰۰۰
۶۷,۸۸۸,۰۰۰
پژو پارس
۸۹,۰۰۰,۰۰۰
۸۹,۰۰۰,۰۰۰
۷۸,۳۳۸,۰۰۰
پژو 206 تیپ 2
۷۶,۰۰۰,۰۰۰
۷۶,۰۰۰,۰۰۰
۶۷,۲۸۳,۰۰۰
پژو 206 تیپ 5
۹۱,۷۰۰,۰۰۰
۹۱,۷۰۰,۰۰۰
۷۹,۴۱۸,۰۰۰
پژو 206 صندوق‌دار
۹۱,۷۰۰,۰۰۰
۹۱,۷۰۰,۰۰۰
۸۰,۷۵۴,۰۰۰
رانا
۷۵,۰۰۰,۰۰۰
۷۵,۰۰۰,۰۰۰
۶۷,۴۴۰,۰۰۰
دنا تیپ 2
۱۰۹,۰۰۰,۰۰۰
۱۱۰,۰۰۰,۰۰۰
توقف فروش
دنا پلاس تیپ 1
۱۱۹,۰۰۰,۰۰۰
۱۱۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۱۰,۹۳۴,۰۰۰
دنا پلاس توربو
۱۶۵,۰۰۰,۰۰۰
۱۶۵,۰۰۰,۰۰۰
توقف فروش
پژو 207 دنده‌ای
۱۱۴,۰۰۰,۰۰۰
۱۱۴,۰۰۰,۰۰۰
۹۶,۷۳۰,۰۰۰
پژو 207 اتوماتیک
۱۵۶,۰۰۰,۰۰۰
۱۵۶,۰۰۰,۰۰۰
حاشیه بازار
دانگ‌فنگ H30 تیپ 2
۱۲۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۲۸,۰۰۰,۰۰۰
۷۶,۵۰۰,۰۰۰

 

قیمت محصولات کرمان موتور امروز سه‌شنبه دوم مهر ۹۸
 
قیمت انواع جک از سری محصولات کرمان موتور تغییر چندانی نسبت به روز‌های قبل ندارد. جک J۴ امروز همچنان با قیمت ۱۴۱ میلیون تومان در بازار معامله می‌شود. باید توجه داشته باشید که قیمت محصولات کرمان‌موتور در بازار کمتر از نرخ مصوب کارخانه است. برای مثال کرمان موتور جک J۴ را ۹ میلیون تومان بالاتر از قیمت بازار و ۱۵۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری می‌کند. این مورد عجیب درباره دیگر انواع جک هم صادق است. مثلا جک S۳ در بازار مثل روز گذشته ۱۸۵ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود و تقریبا ۲۵ میلیون تومان کمتر از قیمت مصوب کارخانه است. اختلاف قیمت بازار و کارخانه در بین محصولات کرمان موتور، برای جک S۵ به اوج خود می‌رسد. با اینکه کرمان موتور قیمت این محصول را ۳۰۱ میلیون تومان در نظر گرفته، با این وجود می‌توان با حدود ۴۰ میلیون تومان صرفه‌جویی، آن را با قیمت ۲۶۲ میلیون تومان در بازار خرید.

قیمت روز محصولات کرمان موتور امروز سه‌شنبه دوم مهر ۹۸ مطابق جدول زیر است:

نام خودرو قیمت امروز (تومان) قیمت کارخانه (تومان)
جک J4 اتوماتیک
۱۴۱,۰۰۰,۰۰۰
۱۴۹,۹۰۰,۰۰۰
جک S3 اتوماتیک
۱۸۵,۰۰۰,۰۰۰
۲۱۰,۰۰۰,۰۰۰
جک S5 اتوماتیک
۲۶۲,۰۰۰,۰۰۰
۳۰۱,۰۰۰,۰۰۰

 

قیمت روز محصولات مدیران خودرو امروز سه‌شنبه دوم مهر ۹۸
 
محصولات مدیران خودرو امروز هم مثل روز‌های گذشته سر جایشان ثابت ایستاده‌اند. قیمت روز MVM X۳۳ در بازار حدود ۲۰۳ میلیون تومان قیمت دارد و تقریبا ۳۳ میلیون کمتر از قیمت مصوب کارخانه خرید و فروش می‌شود. به طور کلی مدیران خودرو قیمت محصولاتش را بالاتر از بازار در نظر می‌گیرد و این مورد محدود به MVM X۳۳ نیست. برای مثال MVM X۲۲ دنده‌ای در بازار همچنان ۱۴۲ میلیون تومان است و حدود ۲۰ میلیون کمتر از قیمت مصوب کارخانه خرید و فروش می‌شود. MVM X۲۲ اتوماتیک هم وضعیت مشابهی دارد و روی ۱۷۰ میلیون تومان ایستاده. باید توجه داشته باشید که شرکت مدیران خودرو قیمت این محصول را حدود ۲۵ میلیون تومان گران‌تر و حدود ۱۹۵ میلیون تومان قیمت‌گذاری می‌کند. در آخر MVM ۳۱۵ هاچ‌بک در بازار همچنان ۱۱۲ میلیون تومان است و حدود ۲۸ میلیون کمتر از قیمت مصوب کارخانه خرید و فروش می‌شود.

قیمت روز محصولات مدیران خودرو امروز سه‌شنبه دوم مهر ۹۸ مطابق جدول زیر است:

نام خودرو قیمت امروز (تومان) قیمت کارخانه (تومان)
ام وی ام 315 هاچ‌بک
۱۱۲,۰۰۰,۰۰۰
۱۴۰,۲۰۰,۰۰۰
ام وی ام X۲۲ دنده‌ای
۱۴۲,۰۰۰,۰۰۰
۱۶۱,۸۰۰,۰۰۰
ام وی ام X۲۲ اتوماتیک
۱۷۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۹۵,۶۰۰,۰۰۰
ام وی ام X۳۳
۲۰۳,۰۰۰,۰۰۰
۲۳۶,۰۰۰,۰۰۰