امتیاز مثبت
۱
ادکلن‌های مردانه بین 50 تا 100هزار تومان به مناسبت روز پدر
سه شنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۱۷:۴۱
کد مطلب: 237785
 
بدون شک، خرید روز مرد برای خانم‌ها از راحت‌ترین و البته بی‌دردسرترین نوع خرید است!
بازار خبر: برخلاف بازارهایی چون لوازم‌آرایشی، کریستال فروشی، طلافروشی و ... که در روز زن سکه می‌شوند، بازار داغی برای خرید روز پدر وجود ندارد.

البته در این میان هستند مغازه‌هایی که در این روز به خصوص نسبت به روزهای دیگر، شلوغ‌تر شده و دخل فروشندگانش را حسابی پر می‌کنند.

شنیده‌ایم و شاید حتی برایمان جاافتاده است که هیچ‌چیز راحت‌تر از خرید یک جفت جوراب همراه با یک شاخه گل در روز مرد نیست.

اما همین خریدی که به‌سادگی از آن صحبت به میان می‌آید و حتی گاهی به بهانه‌ای برای ارسال جوک و خنده تبدیل می‌شود، در نوع خودش هزینه‌بردار است. قیمت‌هایی که از 20 هزار تومان و حتی گاهی 50 هزارتومان را برای برای برندهای اسپرت معروف شامل می‌شود.

از آنجایی که در بسیاری از خریدهای مردانه، جوراب به‌عنوان جنس غالب در سبد خرید وجود دارد، جالب است که بدانید اگرچه بیشتر قیمت‌های موجود در بازار در بازه قیمت 8 هزار تومان است، اما در این میان هستند جوراب‌هایی که قیمت آن‌ها از دید یک خریدار بسیار شگفت‌آور تلقی شود و با پسوند مارک تا 75 هزار تومان هم قیمت‌گذاری شود.

هدیه‌ای متفاوت

غیر از جوراب که بیش از 90درصد فراوانی هدایای روز مرد را تشکیل می‌دهد، عطر و ادکلن نیز در این روز مشخص از بازار خوبی برخوردار می‌شود.

در جدول زیر گلچینی از بهترین و پرفروش‌ترین‌های بازار گردآوری شده است. ادکلن‌هایی که بین 50 تا 100 هزار تومان قیمت‌ دارند.

ناگفته پیداست که در این بازار، هم مدل‌های گران‌تر میلیون‌ تومانی و صد البته مدل‌های ارزان‌تر چند هزار تومانی نیز پیدا می‌شود!