امتیاز مثبت
۱
خیز خانوارها برای نوسازی مبلمان منازل/ جزئیات قیمتی مبل دست دوم
شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۱۱:۳۵
کد مطلب: 227588
 
روزهای پایانی هر سال مجالی برای خانوارها است تا بتوانند دستی به سر و روی خانه خود بکشند و نوسازی وسایل را آغاز کنند. مبلمان نیز از جمله کالاهایی است که بسیاری از خانوارهای ایرانی در آستانه سال نو، به تعویض آن متمایل می شوند. البته همواره مبلمان دست دوم نیز متقاضیانی دارد که ترجیح می دهند به جای اینکه پول کلانی را به خرید مبل نو بدهند، مبل تمیز دست دوم بخرند و به جای آن، هر سال آن را عوض کنند.
خیز خانوارها برای نوسازی مبلمان منازل/ جزئیات قیمتی مبل دست دوم
 
اقتصاد ایران آنلاین: باز هم ایام پایانی سال در حال فرا رسیدن است. روزهایی که مردم ترجیح می دهند، خانه خود را تمیز کنند، وسایل کهنه را بیرون بریزند و کالاهای نو را جایگزین کنند. یا حداقل، وسایلی که دارند را به نحوی تعمیر کنند که گویا، نوسازی آنها صورت گرفته است.

در این میان، بازار خرید و فروش مبلمان دست دوم نیز گرم است و برخی خانوارها ترجیح می دهند که با خرید مبلمان دست دوم، هر سال این فرصت را داشته باشند که دکوراسیون خانه خود را نو کنند.

در این میان قیمت های متفاوتی برای مبلمان دست دوم در نظر گرفته می شود که دامنه آن از مبلمان 400 هزار تومانی تا مبلمان 20 میلیون تومانی نیز کشیده می شود.

البته برخی افراد نیز معتقدند که مبلمانی با قیمت 12 میلیون تومان که در خانه های شمال شهر تهران به مدت کوتاهی استفاده شده است، ارزش خرید را دارد چراکه حداقل 3 تا 4 میلیون تومان زیر قیمت بازار است.

هم اکنون نیز البته خانوارهای ایرانی برای اشیاء و لوازم منزل خود ارش قائل هستند و بیشتر مبلمان دست دومی که به فروش می رسد، تمیز و قابل استفاده مجدد است.

یک دست مبلمان با پارچه طرح سلطنتی با دو عسلی و میز وسط یک میلیون و 200 هزار تومان به فروش می رسد.

یک دست مبلمان سفارشی استیل 9 نفره با دو عدد عسلی و نیز کاورهای مبلمان به قیمت یک میلیون و 150 هزار تومان به فروش می رسد.

یک دست مبلمان اسپرت نه نفره که به گفته فروشنده نیز کاملا سالم در حد نو است با سه عدد عسلی، یک میلیون و 800 هزار تومان به فروش می رسد.

یک دست مبلمان استیل 9 نفره نیز که سال ساخت بالایی دارد، به قیمت 550 هزار تومان به فروش می رسد.

مبلمان نیم استیل با میز جلو نیز که چند ماه کار کرده است، به قیمت 1 میلیون و 950 هزار تومان به فروش می رسد.

یک دست مبلمان 7 نفره بسیار نو نیز به قیمت دو میلیون و 500 هزار تومان به فروش می رسد.

مبلمان و میز ناهار خوری استیل پارچه ترک نیز به قیمت 6 میلیون و 300 هزار تومان به فروش می رسد.

یک دست مبلمان استیل سلطنی 9 نفره تشک دوبل با دو عدد عسلی و میز وسطه پایه گلدانی نیز به قیمت 3 میلیون و 500 هزار تومان به فروش می رسد.

مبلمان هفت نفره فرانسوی نیز به قیمت یک میلیون و 300 هزار تومان به فروش می رسد.