امتیاز مثبت
۰
سخنگوی کاخ سفید پیروزی جمهوریخواهان بر سنا را تبریک گفت
چهارشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۰
کد مطلب: 339449
 
سارا هاکابی سندرز شامگاه سه شنبه به وقت محلی در گفت و گویی اظهار کرد: هر جایی که رئیس جمهوری برای تبلیغات انتخاباتی حضور یافت، کمک کرد که نامزدهای جمهوریخواهان به پیروزی برسند.
سخنگوی کاخ سفید پیروزی جمهوریخواهان بر سنا را تبریک گفتسارا هاکابی سندرز شامگاه سه شنبه به وقت محلی در گفت و گویی اظهار کرد: هر جایی که رئیس جمهوری برای تبلیغات انتخاباتی حضور یافت، کمک کرد که نامزدهای جمهوریخواهان به پیروزی برسند.


وی ادامه داد: اگر مجلس نمایندگان در اختیار دمکرات ها قرار گیرد هم رئیس جمهوری همچنان کار با دمکرات ها و جمهوریخواهان را ادامه خواهد داد و شاهد موفقیت های دیگر در دو سال آینده همچون موفقیت هایی که در دو سال گذشته داشته ایم، خواهیم بود.


سخنگوی کاخ سفید درباره سیاست های مهاجرتی ترامپ در صورت پیروزی دمکرات ها بر مجلس نمایندگان و هزینه بالای آن گفت: این مساله برای امنیت مرزهای ما است. رئیس جمهوری بر حل این مشکلی که کشور دارد، تمرکز کرده است.


سندرز افزود: دقیقا راه قانونی برای مهاجرت وجود دارد و رئیس جمهوری می خواهد از امنیت مرزها پشتیبانی کند. این موضوعی نیست که رئیس جمهوری بخواهد درباره آن شرمنده باشد. دمکرات ها باید با رئیس جمهوری برای حل این مساله همکاری کنند.

 
**تغییرات کابینه

وی درباره تغییرات کابینه پس از انتخابات میان دوره ای هم اظهار کرد: تصمیم در این باره به عهده رئیس جمهوری است و الان ما بر این شب بزرگ تمرکز داریم که شب خوبی برای رئیس جمهوری و سنا بوده است.


دقایقی پیش از این، سناتور لیندسی گراهام در گفت و گو با شبکه ان بی سی، تغییر جف سشنز وزیر دادگستری را قوی دانست اما تمایل خود را برای جایگزینی وی به شدت رد کرد.