امتیاز مثبت
۰
حراج نفت خام در بازار جهانی
امیدها پوچ از آب درآمد؛ قیمت نفت دوباره کاهش یافت
جمعه ۲۸ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۵۹
کد مطلب: 277204
 
خبرگزاری رویترز اعلام کرد که قیمت شاخص‌های نفتی در پایان معاملات روز پنجشنبه (٢٧ آذرماه) به دنبال دور تازه نگرانی از مازاد عرضه نفت کاهش یافت.
امیدها پوچ از آب درآمد؛ قیمت نفت دوباره کاهش یافت
 
اقتصاد ایران آنلاین: قیمت نفت خام در پایان معاملات دیروز پس از اینکه اندکی در روز پیش از آن بالا رفته بود، دوباره و به دلیل نگرانی از مازاد عرضه نفت، کاهش یافت.

 
در ابتدای معاملات روز پنجشنبه قیمت نفت توانست روند صعودی روز چهارشنبه را ادامه دهد اما در ادامه قیمت نفت برنت و دبلیو تی آی، هر یک دو دلار سقوط کرد.

 
در حالیکه قیمت نفت برنت به مرز روانی ٦٠ دلار برای هر بشکه و دبلیو تی آی به ٥٥ دلار رسیده است، معامله گران نفتی ترغیب بیشتری به فروش نفت دارند.

 
جین مکجیلیان تحلیلگر موسسه تریدشن انرژی، گفت: ما همچنان در جستجو برای یافتن کف قیمتها هستیم و ممکن است پیش از پایان سال ٢٠١٤ شاهد افت چشمگیر دیگری باشیم.

 
به گزارش ایرنا به نقل از رویترز، قیمت نفت برنت دریای شمال برای تحویل در ماه آینده میلادی در پایان معاملات روز پنجشنبه (٢٧ آذرماه) یک دلار و ٩١ سنت کاهش یافت و به ٥٩ دلار و ٢٧ سنت برای هر بشکه رسید.

 
بهای نفت دبلیو تی آی آمریکا نیز در پایان معاملات دیروز دو دلار و ٣٦ سنت سقوط کرد و در سطح ٥٤ دلار و ١١ سنت برای هر بشکه تثبیت شد.