امتیاز مثبت
۰
مولینکس SW6125
ساندويچ سازی همه كاره! +عکس
چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۱۹
کد مطلب: 264604
 
این مدل شما را قادر می‌سازد علاوه بر تهیه اسنک های خوشمزه برای پیک نیک بتوانید با تعویض صفحه های تفلون بسیار با کیفیت موجود در بسته بندی، انواع مواد غذایی همچون گوشت را گریل نموده یا در مواقعی که دلتان هوس بیسکوییت خانگی کرد با سوار کردن صفحه بیسکوییت ساز عصرانه ای خوش طعم برای خودتان تهیه کنید.
ساندويچ سازی همه كاره! +عکس
 
ساندویچ ساز SW6125 دستگاهی با کیفیت از مولینکس است. این مدل شما را قادر می‌سازد علاوه بر تهیه اسنک های خوشمزه برای پیک نیک بتوانید با تعویض صفحه های تفلون بسیار با کیفیت موجود در بسته بندی، انواع مواد غذایی همچون گوشت را گریل نموده یا در مواقعی که دلتان هوس بیسکوییت خانگی کرد با سوار کردن صفحه بیسکوییت ساز عص رانه ای خوش طعم برای خودتان تهیه کنید.

در واقع می‌توان گفت این دستگاه محصولی سه کاره است و با توان 700 واتی و کیفیت بدنه بسیار بالا و رنگ متفاوتش می‌تواند انتخابی بسیار مناسب برای افرادی باشد که دنبال ساندویچ سازی سطح بالا هستند. لازم به ذکر است که این ساندویچ ساز دارای دو خانه برای تهیه اسنک است و اگر می‌خواهید برای افراد زیادی در مدت زمانی کوتاه اسنک تهیه کنید به شما پیشنهاد نمی‌شود.

 اين ساندويچ ساز دارای درگاه ورودی نان مختلف و تابه ی نچسب است . دارای نشان گر LED و دستگیره عایق حرارت است .

همچنين دارای دو خانه ساندویچ ساز ، 3 صفحه تفلون متحرک (اسنک، گریل، بیسکوئیت ساز)، چراغ نشانگر روشن/خاموش (قرمز) و چراغ نشانگر حرارت (سبز) است.

قيمت خريد 310000 تومان است. براي خريد و اطلاعات بيشتر اينجا كليك كنيد.